Beşir Derneği'nde Berat Kandili Dolu Dolu Geçti

Beşir Derneği olarak bir kandil gününü daha dolu dolu geçirmenin keyfini yaşadık. Dernek olarak yurtiçi temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz aracılığıyla yaptığımız çalışmalarda kandil simiti dağıtımı yaparak bir kandil gününün daha doya doya yaşanmasına vesile olduk.

 

Beşir Derneği olarak diğer her kandil gününde olduğu gibi Berat Kandili’nde de yurdumuzun dört bir tarafında kandil simiti ikramında bulunarak kandilimizi vatandaşlarımız ile beraber dolu dolu geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Temsilciliklerimiz ve gönüllülerimizin yoğun gayret ve çabaları ile geçirdiğimiz bu Berat Kandili’nde de yaptığımız çalışmalar yeniden büyük beğeni ve takdir topladı.

 

Birçok Şehirde Kandil Simiti Dağıtımı

 

Beşir Derneği olarak Berat Kandili dolayısıyla yurdumuzun dört bir tarafında yaptığımız çalışmalarda binlerce kutu kandil simiti dağıtımı yaptık. Berat Kandili’nin coşku ve heyecanını ülkemizin türlü bölgelerinde yaptığımız faaliyetlerde yeniden tecrübe etmenin mutluluğunu yaşadığımız tüm bu çalışmalarda gönüllülerimiz ve temsilciliklerimiz yoğun ve çaba ile heyecanımızın katlanmasına ve birçok vatandaşımıza ulaşmasına vesile oldular. Diğer tüm kandil günlerinde olduğu gibi Berat Kandili dolayısıyla da bizlerin yanında bu coşkunun yaşanmasına vesile olan bütün temsilciliklerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

 

Beşir Derneği Kandil Etkinlikleri

 

Derneğimiz, bu Berat Kandili’nde olduğu gibi diğer tüm kandil günlerinde de yaptığı çalışmalar ile örnek olmaya devam ediyor. Doğusu ve batısıyla kandil coşkusunun yaşanması adına çalışmalarına devam eden derneğimiz bu günlerde binlerce kutu kandil simitini esnaflar, kamu görevlileri, güvenlik görevlileri, belediye çalışanları ve diğer tüm halkımız ile paylaşarak kandil günlerinin birlik ve beraberlik çağrısına herkesi davet etmeyi ihmal etmiyor. Derneğimizin kandil günlerine özel olarak yaptığı bu dağıtım çalışmaları kandil günlerimizin her birinde yaşanmaya devam edecek. Beşir Derneği ailesi olarak bu özel günlerin önemini bizlerle paylaşan bütüm vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.Bağış Yap

Beşir Derneği'nde Berat Kandili Dolu Dolu Geçti

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE