Azez’de Gıda Dağıtımı

Yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini eş zamanlı olarak sürdüren Beşir Derneği’nin Suriye yardım kampanyası kapsamında Türkiye’nin güvenliği altında bulunan bölgelerde yürüttüğü çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor.

 

Derneğimiz Suriye’nin Azez kentinde temel gıda dağıtımında bulundu. Azez kentinde bulunan Karaköprü sığınmacı kampında gerçekleşen faaliyetlerle Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahibi Suriyeli savaş mağduru sığınmacıların yüzleri güldü. Derneğimizin Suriye yardım kampanyası Ramazan ayı boyunca yapılan yardım çalışmaları ile sürmeye devam edecek.

 

Sığınmacılara Yardım

 

Beşir Derneği’nin Suriye’nin Azez şehrinde gerçekleştirdiği gıda yardım çalışması ile ihtiyaç sahibi onlarca ailenin Ramazan ayını huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmeleri sağlanacak. Yurdumuzun farklı bölgelerindeki temsilciliklerimiz aracılığı ile bölgeye gönderilen yiyecekler buradaki ekiplerimiz tarafından ihtiyaç sahipleri ile buluşturuldu. Beşir Derneği’nin Suriye yardım kampanyası kapsamında yaptığı bu çalışmalar ile hayırsever bağışçılarımızın bizlere emanetleri yerine ulaştırılmış olundu.

 

Suriye Yardımları Sürecek

 

Beşir Derneği olarak Suriye’de yaşanan iç savaş neticesinde mağdur olan ailelere yönelik çalışmalar sürmeye devam edecek. Azez kenti gibi diğer şehirlerde de kamplarda yaşam mücadelesi veren aileler için gerçekleşen Suriye yardım kampanyası Ramazan ayı boyunca da sığınmacı ailelerin mutluluklarına vesile olacak. Sizler de Beşir Derneği’ne yapacağınız bağışlar ile Beşir Derneği’nin Suriye yardım kampanyasına destek olabilir, bu sayede binlerce kişinin rahat ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz.

 

Suriye Bağışlarını Ulaştırıyoruz

 

Beşir Derneği’nin Suriye yardım kampanyasına yapacağınız destek ve bağışlar ile sizler de yaşanan iç savaş neticesinde mağdur olan Suriye halkına yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz. Suriye için yapılan yardım çalışmalarına bağış yapmak için Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünden Suriye Genel Bağış kısmını seçebilir ve buradan dilediğiniz miktarda bağışı bizlere ulaştırabilirsiniz. Beşir Derneği Suriye çalışmalarına SMS yoluyla destek vermek içinse Suriye yazıp 4012’ye 20 TL karşılığında gönderebilir bu sayede mazlum ve mağdur durumdaki Suriye halkına desteklerinizi bizler aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.Bağış Yap

Azez’de Gıda Dağıtımı

Suriye Genel Bağış

EKLE