Ağrı’da Bayramlık Dağıtımları

Beşir Derneği olarak yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklarımız bayram sabahına sevinçli ve mutlu bir şekilde uyanabilsinler diye sürdürdüğümüz bayramlık dağıtım çalışmalarımız yurdumuzun dört bir köşesindeki miniklerimizi sevindirmeye devam ediyor. Derneğimiz son olarak Ağrı’da yaptığı bayramlık dağıtımları ile bu şehrimizdeki yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocukları sevindirmeye başardı.

 

Beşir Derneği’nin yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklar için sürdürdüğü yardım ve destek çalışmaları yurdumuzun dört bir tarafında bulunan temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz aracılığıyla sürdürmeye devam ediyoruz. Ramazan Bayramı yaklaşırken hızlandırdığımız çalışmalarımızda Ağrı’da bulunan yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi 180 çocuğun yüzlerini bayramlık hediyelerle güldürdük.

 

180 Çocuğa Bayramlık Hediyeleri

 

Beşir Derneği’nin Ramazan ayı boyunca sürdürdüğü bayramlık bağış kampanyası sürmeye devam ediyor. Yurdumuzun muhtelif yerlerinde bağışçılarımızın bayramlık hediyelerini başta yetim ve öksüz çocuklar olmak üzere ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırmaya devam eden derneğimiz Ağrı’da da bayramlık dağıtım faaliyeti gerçekleştirdi. Ağrı’daki faaliyetlerinde toplamda 180 yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık hediyesi veren derneğimiz böylece çocuklarımızın bayram sabahına mutlu ve huzurlu bir şekilde uyanmalarına vesile olacak.

 

Kıyafet ve Ayakkabı Hediye Edildi

 

Bayramlık bağışları ile bağışçılarımız tarafından bizlere ulaştırılan emanetleri Beşir Derneği olarak yerlerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Ağrı’da yaptığımız faaliyetlerimizde toplamda 180 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık dağıtımı gerçekleştirdik. Ağrı Temsilciliğimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarda bayramlık paketimiz içerisinde bulunan bayramlık kıyafet ve ayakkabı hediyeleri alan miniklerimizin yüzleri tebessümle doldu. Beşir Derneği olarak bayramlık dağıtım çalışmalarımız yurdumuzun dört bir köşesindeki çalışmalarımız ile sürmeye devam edecek.

 

Bayramlık Bağışı ile Siz de Çocukları Sevindirin

 

Beşir Derneği olarak sürdürdüğümüz bayramlık bağışı kampanyamıza yapacağınız bağışlarla sizler de destek verebilir, bu sayede yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların bayram sabahına daha huzurlu ve sevinçlibir şekilde uyanmalarına olanak sağlayabilirsiniz. Sizler de ihtiyaç sahibi çocuklar bayramlık hediyeler ile sevinsin istiyorsanız Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünden “Bayramlık” seçeneğine tıklayabilir ve bu sayede bağışınızı tamamlayabilirsiniz. Online bağış dışında EFT-Havale yoluyla da bayramlık bağışlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. EFT-Havale ile bağış yapmak için TR 1300 0100 0784 5746 1050 5106 İban numaralı Ziraat Bankası adresine açıklama kısmına BAYRAMLIK yazarak bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir bayramlık bedeli 100 TL.Bağış Yap

Ağrı’da Bayramlık Dağıtımları

Bayramlık

EKLE