Beşir Derneği’nden Samsun’da Kırtasiye Yardımı

Beşir Derneği olarak eğitim yardımlarımız kapsamında yurtiçindeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını sevindirmeye devam ediyoruz. Son olarak Samsun’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kırtasiye desteğinde bulunduk.

 

Beşir Derneği’nin okulların açılması ile birlikte ağırlık verdiği eğitim destekleri aralıksız sürüyor. Derneğimizin son olarak Samsun temsilciliği yaptığı destek çalışmalarında ihtiyaç sahibi öğrencilere sırt çantası ve kırtasiye araç gereç yardımında bulundu.

 

Kırtasiye Araç Gereç ve Sırt Çantası Yardımı

 

Beşir Derneğimiz yurtiçi eğitim destek kampanyaları ile gönüller almaya devam ediyor. Derneğimiz Ağrı, Şanlıurfa ve Tokat’tan sonra Samsun’da da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının yüzlerini hediyeler ile güldürdü. Derneğimizin eğitim yardımları kapsamında yapılan destek çalışmalarımızda öğrenci kardeşlerimize sırt çantası ve kırtasiye araç gereç hediye edildi.

 

Yurtiçi Eğitim Destekleri

 

Beşir Derneği yurtiçi eğitim destek çalışmaları ile her yıl oldığı gibi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nda da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yardımcı olmaya devam ediyor. Yurdun dört bir noktasında gerçekleşen çalışmalarımızda okula yeni başlayan çocuklara sırt çantası ve kırtasiye araç gereç hediye edildi.

 

Online Bağış ile Sizler de Gönüller Alın

 

Beşir Derneği’ne yapacağınız bağışlarla sizler de yurtiçi ve yurtdışındaki ihtiyaç sahibi kimselerin yüzlerinin gülmesine vesile olabilirsiniz. Gönüller alma yolundaki çalışmalarımıza destek olmak ise çok kolay. Online bağış ile desteklerini ulaştırmak isteyen hayırseverler Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünden bizlere bağışlarını ulaştırabilirler. EFT veya havale yoluyla bağış yapmak isteyenler ise Beşir Derneği hesaplarına açıklama kısmına bağış türünü belirterek desteklerini iletebilirler. Beşir Derneği’nin yardım ve destek çalışmalarına bundan sonra da devam edilecek.Bağış Yap

Beşir Derneği’nden Samsun’da Kırtasiye Yardımı

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE