Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği’nden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a Ziyaret

Beşir Derneği Başkanı Yard. Doç. Dr. Cevdet Şanlı, beraberindeki heyetle birlikte Eyüp Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye’nin 81 ilinde toplam 250 temsilcilikle ve dünyada yaklaşık 55 ülkede insani yardım faaliyetleri yürüterek tüm insanlığa hizmet etmeye gayret eden Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokoller imzalıyor.


Bu kapsamda yapılan ziyaretlere bir yenisini daha ekleyen Beşir Derneği; İstanbul’un manevi büyüğü, Ashab-ı Kiram’dan Ebû Eyyüb el-Ensarî hazretlerinin ismiyle anılan Eyüp ilçe belediyesine ziyaret gerçekleştirildi.


Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’la yapılan görüşmeye Beşir Derneği Başkanı Yard. Doç. Dr. Cevdet Şanlı ve beraberindeki heyet katıldı. Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik sloganıyla hayata geçirdiği projelerin ve eğitimden sağlığa, barınmadan gıdaya, temizlik malzemesinden yakacak yardımına varana kadar pek çok alanda yürütülen insani yardım faaliyetlerinin anlatıldığı görüşmede Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın şunları söyledi:


“Bizler de belediye olarak Beşir Derneği aracılığıyla hayırlara vesile oluyoruz. Beşir Derneği’ne, üstlenmiş olduğu misyon doğrultusunda yapmış olduğu faaliyetlere bizleri de dahil etmesinden ötürü teşekkür ediyoruz. Sizler bizleri hayra teşvik ediyorsunuz. Son zamanlarda yaptığınız kampanyalardan yakinen haberdarız ve her zaman yanınızda durmaya hazırız.”


Ziyaret, Beşir Derneği Başkanı Cevdet Şanlı’nın da Remzi Aydın’ın şahsında tüm belediye ekibine teşekkür etmesinin ardından yapılan plaket takdimiyle son buldu.


Fotoğraf Galerisi