Kapat

Beşir Derneği Güngören Temsilciliği Açılıyor

Beşir Derneği Güngören Temsilciliği’nin yeni hizmet ofisi açılıyor. Açılışa Güngören Temsilcisi Kenan Konak ev sahipliği yapacak. Açılış töreni, Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı'nın katılımıyla 4 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'te gerçekleşecek. Tüm Halkımız davetlidir.

Yaptığı hizmetlerle paylaşmanın mutluluğunu tüm insanlıkla paylaşan Beşir Derneği ülke genelinde açtığı temsilcilik açılışlarına bir yenisini daha ekliyor.

Beşir Derneği Güngören Temsilcisi Kenan Konak'ın ev sahipliği yapacağı açılış töreni Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı'nın katılımıyla 4 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'te gerçekleşecek. Programa yoğun ilginin olması bekleniyor.

Her ihtiyaç sahibinin yardımına koşan Beşir Derneği; en hızlı, en güvenilir olmak için yeni gönüller yapmak için kamu yararına çalışıyor.

Hayırlara vesile olmak için gerçekleştirdiği çalışmalar ve projelerle gece gündüz demeden dünyanın her yerinde insanlığa hizmet eden Beşir Derneği, yurt içi ve yurt dışında; eğitim, gıda, sağlık, giyim, yakacak, sosyal-kültürel ve doğal afet yardımlarını yurt içinde 237 temsilcilikte, yurt dışında 55 ülkede gerçekleştirdiği faaliyetlerle insanlığa ulaştırıyor.


Fotoğraf Galerisi