Kapat

Ankara'da 2.Semerkand Hayra Davet Şenliği Başladı

29 Ağustos - 7 Eylül tarihleri arasında Ankara AtınparkFuar Alanında ziyaretçilere açık olacak olan 2.Geleneksel Semerkand Hayra Davet Şenliği'nde Beşir Derneği olarak stand açtık.

29 Ağustos - 7 Eylül tarihleri arasında Ankara Atınpark Fuar Alanında ziyaretçilere açık olacak olan  2.Geleneksel Semerkand Hayra Davet Şenliği'nde Beşir Derneği olarak stand açtık.

Davetliler ve misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği standımızda, Derneğimizin Yurt içi ve Yurt dışı faaliyetlerini anlatma fırsatı bulduk.

Eski Sağlık Bakanımız Sayın Recep Akdağ, Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner Yıldız, Keçiören Belediye Başkanımız, Semerkand Vakfı Genel Başkanı Dr. Mustafa Bahadıroğlu ve Ankara 6.Bölge Başkanımız Bekir Sel başta olmak üzere diğer Bölge Başkanlarımız, Ankara'da bulunan şube başkanları ve birim yetkilileri ile çok sayıda ziyaretçi standımızı ziyaret etmişlerdir.

Derneğimiz standında, ziyaretçilere, Şehitlerimiz adına, lokum,su ve gül suyu ikramı yapıldı. Beşir Derneği 1.2.3.ve 8 Bölge Sorumlularmız da fuar alanında hazır bulundular.

Gayet verimli geçen tanıtım faaliyetlerimiz Ankara Atınpark Fuar Alanında 7 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecektir.


Fotoğraf Galerisi