Kapat

Aksaray Beşir Derneği Çocuklara Sımsıcak Bir Hediye Verdi

’Botu olmayana bot, montu olmayana mont’’ projesi kapsamında Gözlükuyu köyünde çocukları mutlu etmeyi başardık.

Beşir Derneği Aksaray Temsilciliği, Bu soğuk kış günlerinde Aksaray ilinin Gözlükuyu köyündeki ihtiyaç sahibi ailelerinin çocuklarına kışlık kıyafet dağıtımı yaptı, Kışlık kıyafetlerini teslim alan çocukların sevinçleri görülmeye değerdi.

BİR ÇOCUK GÜLERSE, KIŞ BAHAR OLUR!

Aksaray Beşir Derneği yetkilileri yaptığı açıklamada:’’Bu soğuk kış ayında rabbim bize böyle bir proje böyle bir yardımlaşma nasip etti. Öğrencilerin mutluluğu, samimiyeti her şeye bedeldi, çok mutlu olduk. Rabbim nasip ederse daha çok sosyal sorumluluk projeleriyle yardımlaşmalarımızı arttıracağız. Bu sosyal sorumluluk projesine destek veren Jestpa Şirketler Grubu’na, Aksaray Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan yardımseverlere, emeği geçen herkese Aksaray Beşir derneği olarak çok teşekkür ederiz.’’

Beşir Derneği, Yardımlarınızı ihtiyaç sahiplerine sizin adınıza ulaştırıyor.
Isıttığınız her bir yürek size içten dua ediyor.

Kampanyamız Türkiye’nin 81 ilinde ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının, yetimlerin yüzlerini güldürmeyi amaçlamaktadır. Bir Çocuk gülerse, kış bahar olur dedik kampanyamızı başlattık.

Hediye paketleri ile siz de bir veya birkaç çocuğun yüzünü güldürebilirsiniz. Kampanyamıza destek vererek  farkındalık oluşturabilirsiniz.

Şuana kadar 2300 çocuğumuzun paketini hazırladık, 2700 çocuğumuzun paketi için, senin ve vesile olacağın arkadaşlarının desteğine ihtiyacımız var.

Kampanyamıza web sayfamız üzerinden online bağışla hemen destek olabilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza da “kışlık hediye paketi” açıklaması ile bağışlarınızı yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0216 375 4042 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi