Kapat

'' 150 Ailemizin Yetimlerini Giydirdik ''

Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği daha önceden tespit ettikleri 150 ailenin yetim çocuklarını giydirerek yetimlerin tebessümüne vesile oldular.

    Beşir Derneği Ramazan Bayramına sayılı günler kala çalışmalarına hız veren ekiplerimiz Yurdun dört bir köşesinde ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafet yardımları hız kesmeden devam ediyor.Ramazan ayında da yardımlarını devam ettiren Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği daha önceden  tespit ettikleri 150 ailenin yetim çocuklarını giydirerek yetimlerin tebessümüne vesile oldular.

    Yapılan faaliyetle ilgili açıklama yapan Beşir Derneği Ağrı Temsilcisi Umut Oğur,  "Beşir Derneği olarak tespit ettiğimiz 150 ailemizin yetimlerini giydirdik. Yetim ailelerimiz için hayırsever esnaflarımız sağ olsunlar onların desteğiyle bu yardımları ulaştırdık. Allah hepsinin hayrını kabul etsin. 

    Bizler hayırsever ile ihtiyaç sahibi arasında  köprü vazifesi görüyoruz. Veren el ile alan eli buluşturuyoruz. Her yıl çalışmamızı geliştiriyoruz. Bu ailelerimize ayrıca gıda yardımında da bulunuyoruz. Yetim gülerse dünya güler. Bu sözü şiar edinerek yetimlerimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Halkımız daha ciddi bir şekilde yetimlerimizi düşünmeli. İnsanlarımız komşusu, yakınları olan yetimleri görmeli, onları düşünmelidir. Unutulmamalı ki her fert babasız kalabilir. Bu durum akıllardan silinmemeli. Allah kimseyi babasız ve kimsesiz bırakmasın inşallah."Fotoğraf Galerisi