Kapat
Diğer bağış kategorileri için yana kaydırın.

Kampanya Bağışları


Kampanya Bağışları Filistin'e Yardım Kampanyası

Zulme sessiz kalmayan Beşir Derneği, kardeşlerinin yanında olmak ve yaralarını sarmak adına bağışçılarından aldığı destekle Filistin’de, Gazze’de yaşayan ihtiyaç sahibi aileler, yetimler ve çocuklar içinde insani yardım çalışmaları yapmaktadır.

Kampanya Bağışları Yetim Sahipliği Yardımları

Yetim çocuklarımıza sahip çıkmak için çeşitli projeler tasarlıyor, faaliyetler düzenliyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda yetim ve öksüz çocuklar için farkındalık oluşturmak ve bu hususa dikkat çekmeye çalışıyoruz.

Kampanya Bağışları Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

Kumanya, temel gıda malzemelerinden oluşan bir yardım kutusudur. Beşir Derneği olarak mübarek Ramazan ayının sevincini mazlum coğrafyalarda yaşatmaya devam ediyoruz.

Kampanya Bağışları Üye Aidat

Üye aidat ödemelerini bu menüden gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Bağışları Arakan'a Yardım Kampanyası

Arakan muhacirlerine yönelik yardımlarına 2014 yılından itibaren hız kesmeden devam eden Beşir Derneği, Arakan da yapılan son katliamların ardından köylerinden çıkarak ölüm pahasına nehirlerden, dağlardan, ormanlardan yalın ayak, aç ve susuz bir şekilde geçip Bangladeş’e sığınmak zorunda kalan ailelerin acılarını biraz olsun dindirmek adına bölgedeydi.

Kampanya Bağışları Yemen'e Yardım Kampanyası

Beşir Derneği olarak, açlığın ve ölümün pençesinde hayata tutunmaya çalışan Yemenli kardeşlerimizin yanında olabilmek için acil yardım çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Kampanya Bağışları Orman Bağışı

Beşir Derneği olarak Ülkemizde çıkan yangın sonucu yok olan ağaçlarımızın daha fazlasını dikmek ve geleceğimize nefes olmak için var gücümüzle çalışacağız. Hedefimiz her yıl 100 bin fidan dikmek. Geleceğe bir nefes fidanın olsun ister misin?

Kampanya Bağışları Suriye Genel Bağış

2011 yılında Suriye’de başlayan iç savaş, 11 yıldır devam ediyor. Savaş nedeniyle yüz binlerce sivil, hayatını kaybetti. 6 milyondan fazla insan ülkesini, 6 milyon 700 binden fazla kişi ise evini terk etmek zorunda kaldı.

Kampanya Bağışları Yemin Kefareti

Bir yemini yerine getirmeyip bozmaktan dolayı lazım gelen kefarete

Kampanya Bağışları Barınma Yardımları

Derneğimiz, barınma yardımları kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelerin konut, kira, ev eşyası gibi geçici veya uzun vadeli barınma ihtiyaçlarının karşılanmasını amaçlamaktadır.