Sudan İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Sudan İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Sosyal adalet ve kardeşliğin sağlanması için yardımlaşma şart diyerek yola çıktık. Dünyada yardıma muhtaç onca insan varken bizlerin hiçbir şey yapmadan duruyor olması derneğimize uygun gelmiyor. Bizler bir araya gelerek yurt içi ve yurt dışında yürüttüğümüz kampanyalar ve projelerle onların yanında olmaya çalışıyoruz. Nasıl mı? Sizlerin sayesinde. En büyük sel felaketini yaşayan ve zor olan yaşamları daha da zorlaşan Sudan için siz de el uzatın. Sudan için bağış hangi kuruma yapılır sorusuna yanıt arayanlar için bizlerle iletişime geçebileceklerini söylememiz yeterli.

Dernek Hakkında

Adil bir ortamda şeffaflık ilkesine göre bağışların toplandığı ve dağıtıldığı bir merkez. Kamu yararına çalışır belgesi, devlet kurumlarından izin almadan yardım toplama belgelerine sahip bir dernek. Müjdeyi getiren, müjdeleyici anlamı taşıyan bir dernek. Beşir Derneği. Bizler sizlerden gelen desteklerle yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara ulaşmaya çalışıyoruz. Bunun için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yolumuza devam ederken y7ardımlaşmanın dinimizce olan değerini bilerek yolumuzu aydınlatıyor, Peygamber efendimizin sözlerinden yola çıkarak Allah huzurunda vazifemizi tamamlıyoruz. Sizlerin destekleri çalışmalınızınım can suyu olmakta. 

Neden Biz?

Sudan için bağış hangi kuruma yapılır? Beşir Derneği. Peki, neden biz? Bizler adil bir platformda çalışıyoruz. Bağışçılarımız yaptıkları tüm bağışlarınız kendi bünyemizde geliştirdiğimiz sistem üzerinden takip edebilmekte. Mali raporlarımız aylık olarak web sayfamızda yayınlanmakta. Kendi içimizde ve İçişleri bakanlığınca düzenli denetimlere tabi tutulmaktayız. Yardım sağladığımız vatandaşlar kendilerine ait dosyaları kullandığımız sistem üzerinden görebilmekteler. Bizler işimizi doğru yapma çabası içinde olan sizlerin verdiği destekleri en doğru şekilde en doğru adreslere ulaştırma çalışması içinde olan derneğiz. Bu yolda Türkiye temsilcilikleri bulunan, internet ve telefon üzerinden iletişim kurabileceğiniz bir kurumuz.

Bizimle İletişime Geçin

Bugüne kadar neler yaptık? Nasıl çalışıyoruz? Çalışmalarımızda nelere dikkat ediyoruz? Güvenilir bir dernek miyiz? Tüm aklınıza takılan sorular için bizlerle iletişime geçebilirsiniz web sayfamız üzerinden aradığınız her sorunun yanıtını açık bir şekilde bulmaktasınız. Dilerseniz direk olarak bizlerle iletişime geçerek de çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olmaktasınız. 

Sudanlılar Desteğiniz Bekliyor

Sudan için bağış hangi kuruma yapılır? Bağış yapmak için kiminle çalışılmalı sorularına yanıt arayanlar için bizler buradayız. Her zaman bağışlarınızı bekliyoruz. İhtiyaç sahiplerine ulaştırma konusunda köprü olmaya devam ediyoruz.

Dünyanın en büyük sel felaketini yaşayan Sudanlılar sizin yardımlarınızı bekliyor. Afrika’da bulunan şehir zor şartlarda. Vatandaşlar özellikle geleceğimiz olan çocuklar hastalıklarla, açlıkla mücadele ediyorlar. İnsanlığın temel ihtiyaçları olan barınma, beslenme ihtiyaçlarını sizlerden gelen desteklerle sağlıyorlar. Onlara sırt çevirmek dinimizin de kabul edeceği bir durum değil. Elimizde olanı paylaşmak onların daha iyi koşullara ulaşmasını sağlamak için el birliği içinde çalışmalıyız.

Maddi Manevi Yanlarında Olalım

İhtiyaçları olan her şeyi karşılama potansiyeline sahibiz. Tek yapmamız gereken paylaşımcı olmak. Evinizde yıpranmamı kıyafetleri toplayarak bize ulaştırabilirsiniz. Beslenme ve gıda ihtiyaçlarını karşılamamız için devam eden projelerimize az ya da çok demeden destek olabilirisiniz. Birçok destek kanalı sunuyoruz bunlardan uygun olan biriyle siz de onlar için bir katkı sağlayabilirsiniz. Sudan için bağış hangi kuruma yapılır diye merak edenler için Beşir Derneği olarak bizler Sudan için kampanyalar yürütmeye devam ediyoruz. Özellikle giyinme, barınma, gıda, sağlık konularında ciddi yardıma ihtiyaçları var bu konuda sizden gelen desteklerle bu ihtiyaçlarına cevap olmaya çalışıyoruz, gece gündüz demeden yapılan tüm çalışlarımızla onların yanında olduğumuzu sizden aldığımız güçle hissettiriyoruz. Elele vererek daha fazla kampanyaya imza atabilir onların hayatlarında bir gülümseme yaratabiliriz.