Somali İçin Bağış Nereye Yapılır?

Somali İçin Bağış Nereye Yapılır?

Dünyada yardıma ihtiyacı olan birçok vatandaş varken onlar için bireyler yapabiliyor olmanız huzurunu hissetmek istemez misiniz? Sizlerle elele vererek geliştirdiğimiz projeler, hazırladığımız kampanyalarla Somali’deki vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Somali için bağış nereye yapılır, yardımlar ulaştırılır mı endişesi yaşayanlar için bu endişeleri yaşamadan gönül rahatlığıyla destek olabilecekleri bir dernek olmanın haklı gururunu yıllardır yaşamaktayız.

Beşir Derneği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İlkemiz sosyal adalet ve kardeşliğe destek olmak. Müjdeleyici olmak. Yurt içi ve yurt dışında yardıma ihtiyacı olanların yanında olmak. Onlara kendilerini yalnız hissettirmek. Bunları yaparken insanı duyguların dışına çıkmadan şefkatle, incitmeden kırmadan yapmak. 

Yardım etmek, paylaşmak dinimizin gerekliliği içindedir. Dünyada adalet denilen olgu herkese aynı şekilde sunuluyor. Çevresel etmenler savaş, doğal afet gibi edenlerden dolayı şuanda açlık sınırında olan ve yaşam mücadelesi veren birçok vatandaş bulunuyor. Bunların içinde geleceğimiz olan çocuklarda dahil. Geleceğimizi hiçe saymak olmaz. Ne ülkemizde ne de dünya genelinde. 

Hizmetlerimiz Neler?

Beşir Derneği olarak bizler öncelikle adil ve şeffaflık ilkelerine uygun hizmet sunmaktayız. Kar amacımız bulunmamakla birlikte destekçilerimizim yaptıkları bağışları görebilmesi, takip edebilmesi için kendi bünyemizde hazırladığımız sistem üzerinden üyelikleri oluşturulmakta. Yardım çağrısında bulunan kişiler kendi dosyalarını bu sistem üzerinden takip edebilmekte. Her şey açık bir şekilde beyan ediliyor. Maliyet raporlarımız düzenli olarak yayınlanmakta web sayfamızdan. Tüm izin belgelerimize yine web sayfamızdan ulaşabilmektesiniz.

Bizler yurt içi ve yurt dışı çalışmalarını yürüten sosyal adalet ev kardeşliğin destekçisi olma yolunda ilerliyoruz. Yolumuzda giderken sizden gelen destekler bizim can damarımız. Bağışlarınızla yeni projeler geliştiriyor az ya da çok demeden bize destek olan her kişiyle daha da büyüyoruz.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Somali için bağış nereye yapılır yardımlar içinde neler yer alır diye merak edenler için öncelikle bizlere ulaşabileceklerini hatırlatalım. Bizler internet üzerinden, telefon üzerinden her daim ulaşılacak birimlerle hizmet veriyoruz. Türkiye genelinde 12 farkı bölge müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren temsilciliklerimizde bulunmakta. Bu temsilcilikler üzerinden ya da direk merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Somali İçin Neler Yapılabilir?

Yardımın büyüğü küçüğü olmaz diyerek yola çıkıyoruz. Yapacağınız en ufak desteklerin bizim ve onlar için önemi büyük. “damlaya damlaya göl olur” diyerek yola çıkan derneğimiz bugüne kadar sizden akan damlalarla birçok kişinin hayatına dokunma şansı buldu ve bulmaya devam ediyor. Adil dağıtımlar, detaylı incelemeler neticesinde bağışlarınızın en doğru adresler ulaşmasını sağlıyoruz. Dünyanın gözünü çevirdiği ve yardım elini uzatmaktan vazgeçmediği Somali için bizlerde düzenli olarak kampanyalar hazırlamaktayız. Sizler de yıpranmamış kıyafetlerinizden başlayarak onların beslenme, gıda, sağlık, eğitim, barınma, giyim ihtiyaçlarını karşılayacak bağışlarda bulunabilirisiniz. Maddi ya da manevi olarak vereceğiniz her destek onlar için umut ışığı olmakta hayata tutunmak için içlerinde bir umut filizlenmekte. 

Somali için bağış nereye yapılır dediğiniz noktada bizler devreye giriyoruz. Beşir Derneği olarak bizlerle iletişime geçebilir ve Somali için neler yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir bağışlarınızı yönlendirebilirsiniz. 

Somali İçin Elele

Unutmayın onların sizden gelecek en ufak desteğe ihtiyaçları var. Bir dilim ekmeğe muhtaç onca insan varken bizlerin evimizde başımızı yastığa rahat koymamız dinimizce de hoş görülen bir durum değil. Paylaşmanın önemli olduğu her defasında vurgulanırken neden onlar için bir tuğla da biz uzatmıyoruz? Somali için bağış nereye yapılır diye araştırırken bizlerle iletişime geçebilir bağışların nasıl yapılacağı, nelerin bağışlanabileceği konusunda detaylı bilgi alabilirisiniz. İçiniz rahat bir şekilde başınızı yastığa koymak için hadi elele verelim.