Filistin İçin Bağış Nereye Yapılır?

Filistin İçin Bağış Nereye Yapılır?

Sürekli savaş hali olduğunu düşünün. Çocukların, kadınların zulüm gördüğü babaların ailelerini korumak için canlarını hiçe saydıkları bir yaşam mücadelesi. Keşke herkes aynı şartlarda olsa. Dünya daha yaşanır bir hal almaz mıydı? Ama maalesef ki değil. Ülkemizde ve dünyada yardıma ihtiyacı olan birçok aile ve vatandaş bulunuyor. Bunların başında da sürekli savaş halinin devam ettiği Filistin geliyor. Filistin için bağış nereye yapılır? Bağışlar nasıl ulaştırılır? Bağışlar gerçekten onlara ulaşıyor mu?

Beşir Derneği Hakkında

İnsani yardım çalışmalarının ne denli önemli olduğunu bilen bu çalışmalarla yardım eli uzatılan hayatların nasıl değiştiğinin farkında olan bir derneğiz. Bu bilinçle yolumuza gece gündüz devam eden çalışmalarla ve projelerle devam diyoruz. Tek gayemiz sosyal adalete ve kardeşliğe destek olmak. Bu yolda yürürken en büyük desteğimiz ise sizden gelen bağışlar.

Büyük küçük demeden herkesin el uzatması, taşın altına elini koyması bizlerin yapacağı çalışmaları büyütmekte. Varlığımıza güç katan destekleriniz sayesinde dünyada ihtiyacı olan her vatandaşa ulaşma yolunda daha fazla çakılma yürütebilmekteyiz. Sizin ve onlar arasında köprü olabilmek adına yeni projeler hatırlamak ve daha fazla çalışmak için sizi bekliyoruz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz

Öncelikli hedefimiz ülkemizde ki ihtiyaç sahiplerine dokunmak. Sorunların sadece bizim ülkemizde olmadığını da biliyoruz. Dünya üzerinde yardıma muhtaç olan gelecek bir kuru ekmeğin hayalini kuran kardeşlerimizin de olduğunun farkındayız. Yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızı devam ettirme çabasında sizden gelen desteklerle yolumuza devam ediyoruz.

Adil bir çalıma sistemine sahibiz. Gelen yardım çağrılarında kişiler sosyal olarak detaylı olarak incelenmekte gerçekten yardıma ihtiyacı olup olmadığı araştırılmakta.

Bize destek veren bağışçılarımız yaptıkları bağışları takip edecekleri bir siteme dahil olmaktalar. Şeffaflık bizim için önemli. Yaptığınız bağışlar nereye gidiyor, kimlere ulaşıyor hangi projelerde kullanılıyor hepsine görebilmektesiniz. Filistin için bağış nereye yapılır? Filistin için yardım ulaştırmak isteyen gönüllülerin bizlerle ulaşması yeteri.

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Filistin için bağış nereye yapılır? Size nasıl ulaşırız? Öncelikle bağışlarınız için Beşir Derneği olarak bize ulaşmanız yeterli. Bizler dernek olarak yurt içi ve yurt dışı çalışmalarını desteklemekteyiz. Projelerimizle Filistinli halk için gerekli sağlık, giyim, barınma, beslenme ihtiyaçlarına yönelik yardımlar ulaştırmaktayız. Sizler de bu konularda destek olmak istemeniz halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı?

İnternet üzerinden dilerseniz kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Türkiye’de bulunan 12 farklı Bölge müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren temsilciliklerimizden bizlerle iletişime geçme şansınız bulunmakta.

Filistin İçin Neler Yapılır

Savaş hali devam eden ve genç yaşlı çocuk kadın demeden zulüm gören insanlara yardım eli uzatmak için her destek onlara umut ışığı olmakta. Zor durumda yaşam mücadelesi veren vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için başta beslenme sorunlarını çözmek gerekir. Giyinme, barınma, sağlık alanında da yardıma ihtiyaçları bulunuyor. Yıllardır devam eden savaş hali ve devam eden zulüm nedeniyle korkuyla hayatlarına devam eden Filistin halkına yanında olduğumuzu göstermenin zamanı değil mi? Dinimiz bize paylaşmaya söylüyor. Elinizde olan yıpranmamış kıyafetlerinizden başlayarak az ya da çok demeden bağışlarınızı yaparak onlara sizi de “yanınızdayız” demek istemez misiniz?

Desteğinizi Esirgemeyin

Filistin için bağış nereye yapılır, bağışlar yerine ulaşır mı sorularına yanıt aramak yerine bizlerle iletişime geçerek her sorunuzun yanıtını anında bulabilirisiniz. Filistin için her türlü destek yapılabilir. Onların bizden gelecek en ufak bir desteğe ihtiyacı olduğunu unutmamak gerekir. Bağışlarınız da kullandığımız sistem üzerinden ulaşıp ulaşmadığını, bağışlarınızın nerelerde kullanıldığını görebilmektesiniz. Haydi, gelin bir yardım eli de biz uzatalım.

Online bağış yapmak için tıklayın.