Kapat

TÜMSİAD Gebze Şubesinden Beşir Derneği’ne Destek

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından, Beşir Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardım gönderildi.


Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından, Beşir Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardım gönderildi. Gebze Müftüsü Orhan Örnek, AK Parti Gebze İlçe Başkan Vekili Mahmut Yandık, Semerkand Vakfı Gebze Şube Başkanı Ümit Çelik ve çok sayıda gönüllü ve üyelerin katılımlarıyla şube önünde dualarla birlikte uğurlama töreni yapıldı.

 

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Ramazan ayının manevi havası içinde ülkemizde Kilis ve Reyhanlı bölgesinde bulunan Suriyeliler ve ihtiyaç sahiplerine Beşir Derneği vasıtasıyla yardım yapılması konusunu yönetim kurulu olarak kararlaştırdıklarını söyledi. Korkmaz, 1500 koli yardım kumanyası hazırlayan ve böylesine hayırlı ve anlamlı bir organizasyonun içinde yer alan, bu organizasyona destek veren bütün hayırseverlere teşekkürlerini dile getirdi.

 

Konuşmanın ardından TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hazırlanan gıda malzemeleri, Şube Başkanı Ensar Korkmaz tarafından,  Beşir Derneği İstanbul Anadolu Bölge Müdürü Ömer Bostan ve heyetine teslim edildi.

 

Yardımı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada aracılık eden Beşir Derneği tarafından, Kilis ve Reyhanlı’da bulunan Suriyeliler ve ihtiyaç sahipleri için her gün 200 bin adet ekmek çıkarılıyor ve tüm aşevlerinde de günlük 30 bin kişilik sıcak yemek hizmeti veriliyor.


Fotoğraf Galerisi