Kapat

Mali

Mali Yardımları

Dünyada en fakir ülkelerden biri de Mali’dir.

Beşir Derneği bağışçılarından aldığı destekle Mali’de yaşayan ihtiyaç sahibi aileler, yetimler ve çocuklar içinde insani yardım çalışmaları yapmaktadır.

Mali Gıda Yardımları

Beşir Derneği; İhtiyaç sahibi ailelerin aylık temel gıda ihtiyaçlarının karşılanması için yürüttüğümüz yardım çalışmaları kapsamında Mali’de gıda kumanyası dağıtımları yapılmaktadır.

Mali Kurban Kesim Organizasyonları

Beşir Derneğine bağışladığınız kurban hisselerinizle düzenlediğimiz vekâleten kurban kesim organizasyonları dâhilinde Mali’de da düzenli olarak bağış kurban kesiyor ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyoruz.

Mali Ramazan Yardımları

Rahmet Ayı Ramazan-ı Şerif-in bereketini yeryüzündeki kardeşlerimizi ile paylaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yaptığınız bağışlarınızla Mali’de gıda Kumanyası, bayramlık kıyafet alıyor, iftar sofraları kuruyoruz. Fitrelerinizi gerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Mali Su Kuyusu

Çatlamış dudaklara kana kan temiz su içmelerini sağlamak ve kurumuş toprakların yeniden yeşerebilmesi için birçok ülkede su kuyuları açıyoruz.Mali’de coğrafi zorluklar, yetersiz donanım ve mali gücün zayıf olmasında kaynaklı özellikle kırsal kesimlerde ciddi su sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu nedenle Beşir Dermeği olarak Mali’de temiz içme suyu ihtiyacının karşılanması için kuyular açıyoruz.

Mali Faaliyet Haberleri
 


Fotoğraf Galerisi