Kapat

Malatya Paylaşım Noktası Hizmete Girdi

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Malatya’da paylaşım noktasını düzenlenen törenle hizmete açtı.

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Malatya’da paylaşım noktasını düzenlenen törenle hizmete açtı.
2011 yılında isim değişikliğiyle Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ismini alan dernek, yurt içinde 242, yurt dışında da başta Suriye olmak üzere 55 ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. Dernek, Malatya’da 17. paylaşım noktasını düzenlenen törenle hizmete açtı.
Açılış törenine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Veren elin, alan elden üstün olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu hayır kurumuna bağışta bulunan bütün vatandaşlara teşekkür ediyoruz. SEMERKAND ve Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hem yurt içi hem de yurt dışında mazlumların yanında yer alarak, onların ihtiyaçlarını karşılıyor" dedi.
Yapılan konuşmaların ardından paylaşım noktası hizmete açıldı.
Açılışa; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın yanı sıra Beşir Derneği Genel Başkanı Cevdet Şanlı, Beşir derneği Genel Sekreteri Fatih Sarıyar, Beşir Derneği Merkez Sorumluları, Ak Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, SEMERKAND Malatya Vakfı Başkanı Ali Birgin ile çok sayıda vatandaş katıldı.


Fotoğraf Galerisi