Kapat

Kurban Bağış Takip Sistemi

Beşir Derneği, yurtiçinde ve yurtdışında düzenleyeceği vekâleten kurban kesim organizasyonları için hazırlıklarını tamamladı.

 

Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek gerçekleştirdiği yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Beşir Derneği, yurtiçinde ve yurtdışında düzenleyeceği vekâleten kurban kesim organizasyonları için de hazırlıklarını tamamladı.

 

Bu yılki vacip kurbanını Beşir Derneği vesilesiyle ihtiyaç sahiplerine bağışlayan hayırsever bağışçılarımızın kurbanlarının nerede, ne zaman, nasıl kesildiğini tamamen şeffaf bir şekilde takip edebilmeleri ve emanetlerini güvenle teslim edebilmeleri amacıyla Bağış Takip Sistemi’ni geliştiren derneğimiz, bu kurban da hayırlara vesile olacak.

 

Bağış Takip Sisteminin İşleyişi

 

www.besir.org.tr web sayfamızın ‘Bağışçı Girişi’ bölümüne bağış sırasında yazdığınız GSM numaranızı ve aynı GSM numaranıza gelen şifrenizi yazıp ‘Giriş’ yapınız.

 

Karşınıza çıkan size özel ekrandaki Bağışlarım menüsünden tüm bağışlarınızı görebilir, detayları dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Yine size özel ekrandaki ‘Kurbanını Takip Et’ menüsünden bağışınızı, bağış türünüzü, kesildiği yeri, kesim durumunu ve kesim tarihini görebilir, imkânlar dâhilinde çekilen fotoğraf veya videolarını izleyip indirebilirsiniz.