Kapat

İstanbul Sultangazi’de Gıda Yardımı Yapıldı

İhtiyaç sahiplerinin talepleri doğrultusunda hazırlanan kişiye özel yardım paketleri, Sultangazi’de sahiplerine teslim edildi.


İhtiyaç sahiplerinin Paylaşım Noktaları’ndan rencide olmadan yardımlara ulaşmasını sağlayan Beşir Derneği, nitelikli insani yardım modelini hayata geçirdi. Derneğimizin hayata geçirdiği bu yardım modelinde ihtiyaç sahipleri kendi ihtiyaçları doğrultusunda talepte bulunuyor ve gelen taleplere göre kişiye özel yardım paketleri hazırlanıp teslim ediliyor. Bu yöntem sayesinde hem kaynaklarımızı doğru ve tasarruflu kullanıyor hem de dağıtım yapmak yerine yardım yapmış oluyoruz.

 

Bu kapsam ve yöntemle hazırlanan yardım paketleri İstanbul Sultangazi’de ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Beşir Derneği Sultangazi Temsilcisi Ertuğrul Aydın, “İnsani yardım gönüllüleri olarak bizler ihtiyaç sahiplerinin derdine derman olabildiğimiz ölçüde tatil yapmış sayıyoruz kendimizi. Bizim tatilimiz mahcup gönüllerle beraber olmaktır. Elhamdülillah bugün de ilçemizde bulunan kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımlarımızı ulaştırdık. Allah (c.c) alandan da verenden de razı olsun.” dedi.


Fotoğraf Galerisi