Suriye’de Bayramlık Dağıtımları

Beşir Derneği olarak bayramlık dağıtımlarımızla gönül coğrafyamızın dört bir köşesinde bulunan çocukların bayramlarını şenlendirmeye devam ediyoruz. Derneğimiz son olarak Suriye’de yaptığı faaliyetlerde kamplarda yaşam mücadelesi veren savaş mağduru çocuklara bayramlıklar hediye etti.

 

Beşir Derneğimizin gönül coğrafyamızın muhtelif yerlerindeki ihtiyaç sahibi çocukların bayramlarını yeşertmek için sürdürdüğü bayramlık dağıtım çalışmaları devam ediyor. Derneğimizin Suriye’nin Afrin ve Aziz kentlerinde yaptığı çalışmalarda ihtiyaç sahibi çocuklar bayramlıklarına kavuştu. Bayramlık hediyelerle buluşan çocukların mutluluğuna doyum olmadı.

 

Kamplardaki Çocuklara Bayramlıklar

 

Beşir Derneği’nin gönül coğrafyamızın dört bir tarafındaki bayramlık dağıtım çalışmaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Suriye’nin Azez ve Afrin kentlerinde bulunan kamplarda bayramlık dağıtım çalışması yaparak minik yüreklerin bayram neşesinin doya doya yaşamalarına olanak sağladı. Azez’deki Avude ve Afrin’deki Kastal Cindo kamplarındaki çocuklara bayramlıklar hediye eden derneğimizin bayramlık dağıtım çalışmaları sürmeye devam edecek.

 

Ramazan Boyunca Suriye’ye Yardım

 

Beşir Derneği olarak her zaman olduğu gibi bu Ramazan ayında da Suriye’deki savaş mağduru kimselere yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz. Başta gıda olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyacını karşılamak için yoğun bir çaba içerisinde faaliyetlerini sürdüren derneğimiz, bu sefer de bayramlık dağıtımları ile mahzun kimselerin yüzlerini güldürmeyi başardı. Derneğimizin Suriye yardım kampanyası ile sürdürdüğü çalışmalar Ramazan Bayramı sonrasında da devam edecek.

 

Online Suriye Bağışı ile Siz de El Uzatın

 

Beşir Derneği’nin Suriye Yardım Kampanyası’na yapacağınız bağışlarla sizler de destek verebilir böylece mahzun yüreklerin sevindirilmesinde sizler de katkı sunabilirsiniz. Suriye Yardım Kampanyamıza destek vermek için derneğimiz web sitesinde bulunan online bağış bölümünden Suriye Yardım Kampanyası seçeneğine tıklayabilir ve bu alandan bağışınızı yapabilirsiniz. Online bağış dışında SMS yoluyla da bizlere Suriye bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz. Suriye yazıp 4032’ye gönderebilir, 10 TL’lik bağış yapabilirsiniz.Bağış Yap

Suriye’de Bayramlık Dağıtımları

Suriye Genel Bağış

EKLE