İstanbul’da Adak Kurban Bağışı

Beşir Derneği yurt içinde gerçekleştirdiği faaliyetler ile hayırsever bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi kimseler ile buluşturmayı sürdürüyor. Derneğimiz son olarak İstanbul’un Gaziosmanpaşa ve Bağcılar ilçesindeki faaliyetlerinde adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı başardı.

 

Beşir Derneği olarak yurt içerisinde sürdürdüğümüz adak, akika, şükür ve nafile kurban bağış çalışmaları sürüyor. Derneğimiz İstanbul’un Bağcılar ve Gaziosmanpaşa ilçesindeki faaliyetinde bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırdı. Beşir Derneği’nin bu faaliyeti ile bu iki ilçedeki ihtiyaç sahibi birçok kimsenin yüzü güldü.

 

Gaziosmanpaşa’da Yetimlere Adak Bağışı

 

Beşir Derneği Gaziosmanpaşa’da yürüttüğü faaliyetlerde yetim ailelerine adak kurban bağışı dağıtımında bulundu. Gaziosmanpaşa Temsilciliğimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda adak kurban bağışı eti dağıtımı sağlanan sekiz aileden üçünü yetim aileler oluşturuyor. Beşir Derneği ekiplerinin Gaziosmanpaşa’da adak kurban eti pay ettiği sekiz aileye toplamda 50 kg adak kurban eti sağlanmış olundu. Beşir Derneği’nin dağıtım sağladığı ailelerde toplamda 15 yetim çocuk bulunuyor.

 

Bağcılar’da Adak Kurban Eti Dağıtımı

 

Beşir Derneği İstanbul’un Bağcılar ilçesinde de gerçekleştirdiği faaliyetinde bağışçılarımızın bizlere emaneti olan adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını bu ilçemizdeki ihtiyaç sahipleri ile buluşturdu. Derneğimiz ekiplerince kesimi sağlanan kurban etleri özel paketler ile bu kişilere ulaştırıldı. Pay edilen adak kurban bağışı etleri bölgedeki ihtiyaç sahibi hanelerdeki kişilerin sevinmesine olanak sağladı.

 

Adak, Akika, Şükür ve Nafile Kurban Bağışı Yapabilirsiniz

 

Beşir Derneği’nin yurt içi ve yurt dışında sürdürdüğü adak, akika, şükür ve nafile kurban bağış dağıtımları bundan sonra da devam edecek. Sizler de Beşir Derneği online bağış bölümünde bulunan kurban bağışı kısmından yapacağınız bağışlarla adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 Donate

1,250.00 TRY
İstanbul’da Adak Kurban Bağışı

Nafile Kurban

EKLE
1,250.00 TRY
İstanbul’da Adak Kurban Bağışı

Şükür Kurban

EKLE