Çekmeköy’de Gıda Kumanyası Desteği

Beşir Derneği’nin Vefa Sosyal Destek Grupları ile sürdürdüğü ortak gıda kumanyası dağıtım çalışmaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Çekmeköy’de yaptığı çalışmasında Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte gıda yardım kolisi dağıtımı yaptı.

 

Beşir Derneği olarak ülkemizin dört bir tarafında sürdürdüğümüz gıda kumanyası desteği organizasyonları düzenlenmeye devam ediyor. Çekmeköy’de yaptığımız faaliyetimizde Vefa Sosyal Destek Grubu ile beraber gıda kumanyası desteğinde bulunduk. Haftasonu sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı gün ve saatlerde gerçekleşen destek kampanyası ile ihtiyaç sahibi aileler sevindirildi.

 

Toplam 6 Araç ve 30 Personelle Destek

 

Vefa Sosyal Destek Grubu’nun Çekmeköy’de yaptığı gıda kolisi yardım çalışmalarına Beşir Derneği toplamda 6 araç ve 30 personelle destek verdi. Derneğimiz sokağa çıkma yasağı boyunca gerçekleşen yardım faaliyetinin ilk gününde 3 araç ve 15 personel ve ikinci gününde ise yine 3 araç 15 personelle destek sağladı. Beşir Derneği daha önce yine Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte Çekmeköy’de gıda kumanyası dağıtımı sağlamıştı.

 

333 Aileye Gıda Kumanyası

 

Beşir Derneği’nin Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte Çekmeköy’de sağladığı gıda kumanyası yardımlarından toplamda 333 aile faydalandı. Sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı hafta sonunda gerçekleşen organizasyonun ilk gününde 184, ikinci günde ise 149 aileye gıda kumanyası desteği sağlandı. Böylelikle bu hafta sonunda Çekmeköy’de toplamda 333 aileye Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grupları birlikte destek sağladılar.

 

Vefa Sosyal Destek Grubu ile Çalışmalarımız

 

Beşir Derneği olarak Vefa Sosyal Destek Grupları ile çalışmalarımız daha önce olduğu gibi bundan sonra da sürmeye devam edecek. Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grupları Çekmeköy'de gerçekleştirdikleri bu faaliyet dışında yine Çekmeköy ve Zeytinburnu’nda birçok destek organizasyonunda beraber yer almışlardı.

 

Sizler de Gıda Kumanyası Desteği Sağlayabilirsiniz

 

Beşir Derneği’nin yurtiçi ve yurtdışında sürdürdüğü gıda kumanyası bağışı çalışmaları devam ediyor. Dernek olarak sağladığımız gıda kumanyası bağışları ile sizler de ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürebilirsiniz. Beşir Derneği gıda kumanyası bağış çalışmalarına derneğimizin web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki gıda kumanyası bağışı kısmından sizler de destek sağlayabilirsiniz.Bağış Yap

200.00 TRY
Çekmeköy’de Gıda Kumanyası Desteği

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE