Bursa’da Emniyet Görevlilerimize Destek

Koronavirüsün yayılmasını engelllemek adına yürütülen sokağa çıkma yasağı uygulamasına bu hafta sonu da devam edildi.  Sürdürülen uygulamalarda emniyet personelimiz görevlerini sürdürmeye devam etti. Beşir Derneği gönüllülerimiz ise son olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yaptığı sıcak içecek ve kek ikramları ile görevleri başında bulunan emniyet görevlilerimize destek sağladı.

 

Covid-19 salgını dolayısıyla sokağa çıkma yasaklarının uygulanması bu hafta sonu yurt içinde devam etti. Beşir Derneği ekip ve gönüllülerimiz ise sokağa çıkma yasağı uygulaması boyunca görevlerini icra etmeye devam eden emniyet görevlilerimize çay, ıhlamur ve kek ikramlarını sürdürdü. Derneğimizin bu faaliyetleri ile soğuk havada görevleri başlarındaki güvenlik güçlerimizin içlerinin ısınması sağlandı.

 

Nilüfer Temsilciliğimizden Emniyet Güçlerimize İkram

 

Beşir Derneği Nilüfer Temsilciliği pandemi nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasakları dolayısıyla görevlerini sürdüren emniyet güçlerimize çay, ıhlamur ve kek ikramında bulundu. Beşir Derneği gönüllüleri aracılığıyla gerçekleştirilen bu örnek faaliyet ile soğuk havada çalışmalarını yürüten güvenlik güçlerimizin bir nebze içlerinin ısınması sağlandı. Beşir Derneğinin bu çalışması bölge halkı tarafından da büyük bir takdir topladı.

 

Emniyet Görevlilerimize Desteğimiz Sürecek

 

Beşir Derneği olarak sokağa çıkma yasağı uygulamaları boyunca daha önce Kahramanmaraş, Kastamonu, Tokat ve diğer birçok ilde de soğuk havaya rağmen görevlerini sürdürmeye devam eden emniyet personelimize yaptığımız ikramlar ile emniyet görevlilerimize destek sağlamıştık. Derneğimizin emniyet görevlilerimize yönelik bu ve benzeri faaliyetler önümüzdeki günlerde de devam edecek.Donate

Bursa’da Emniyet Görevlilerimize Destek

Genel Bağış

EKLE