Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grubu’ndan Gıda Yardımı

Beşir Derneği’nin gıda yardımlarına yönelik olarak yaptığı faaliyetler sürüyor. Derneğimiz son olarak Zeytinburnu ve Çekmeköy’de gerçekleştirdiği çalışmalarda Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte gıda kumanyası yardımında bulundu.

 

Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grubu birlikte iki büyük organizasyonda bulundu. Derneğimizin Vefa Sosyal Destek Grubu ile Zeytinburnu ve Çekmeköy’de gerçekleştirdikleri çalışmalarda ihtiyaç sahiplerine gıda kumanyası yardımı yapıldı. Vefa Sosyal Destek Grubu ve Beşir Derneği’nin birlikte yürüttükleri bu çalışmalar ile ihtiyaç sahibi kimseler yüzleri güldü.

 

Zeytinburnu ve Çekmeköy’de Gıda Yardımı

 

Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grubu, Zeytinburnu ve Çekmeköy’de gerçekleştirdikleri çalışmalarda kapı kapı dolaşarak içerisinde temel gıda malzemelerinin olduğu gıda kumanyalarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmayı başardı. Yürütülen bu organizasyonlardan sadece Çekmeköy’de toplamda 205 aileye gıda yardım kolisi götürüldü. Beşir Derneği ekipleri ise Çekmeköy’deki bu organizasyona toplamda 4 araç ve 18 kişilik personel ile katıldı. Beşir Derneği’nin Vefa Sosyal Destek Gruplarına yönelik verdiği bu destek iki kaymakamlık tarafından da büyük bir beğeni topladı.

 

Beşir Derneği’nin Vefa Sosyal Destek Gruplarına Desteği Sürecek

 

Valilik ve kaymakamlık koordinasyonu çerçevesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına yönelik Beşir Derneği ekiplerinin vereceği desteğin bundan sonra da sürmesi bekleniyor. Gıda kumanyası yardımları ile kısa süre içerisinde Zeytinburnu ve Çekmeköy’de yüzlerce ailenin gülmesine vesile olan Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grubunun gerçekleştirdikleri faaliyetleri Beşir Derneği’nin internet sitesi ve Facebook, İnstagram ve Twitter sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz.Bağış Yap

200.00 TRY
Beşir Derneği ve Vefa Sosyal Destek Grubu’ndan Gıda Yardımı

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE