Genel Başkanımız Fatih Sarıyar’ın Bölge Toplantıları Devam Ediyor

Derneğimiz Genel Başkanı Fatih Sarıyar, Beşir Derneği faaliyetlerinin en güzel şekilde hayata geçirilmesi ve uygulanması adına bu hafta sonunda temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz ile bir araya geldi. Genel Başkanımızın, Beşir Derneği Genel Merkez birim müdürlerinden oluşan beraberindeki heyet ile gerçekleştirdiği toplantı İstanbul Esenler’de yapıldı.

Temsilcilerimiz ve Gönüllülerimiz Katıldı

 

Genel Başkanımız Fatih Sarıyar’ın beraberindeki heyet ile yaptığı toplantılara derneğimizin İstanbul Avrupa Yakası 11.Bölge Müdürlüğü’ne bağlı; Bahçelievler, Bayrampaşa, Beyoğlu, Çağlayan,Esenler,Eyüp,Gaziosmanpaşa,Güngören,İst.Fatih,Kağıthane,Kocamustafapaşa,Sarıyer,Şişli,Sultangazi,Zeytinburnu Temsilcilikleri ve heyeti katıldı. Derneğimizin bu toplantıları bünyesinde temsilcilerimiz, geçmiş faaliyetler ile birlikte gelecek çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

 

Yeni Vizyon ve Hedefler Konuşuldu

 

Beşir Derneği’nin gelişim vizyonu içerisinde yer alan konuların ele alındığı toplantılarda yapılan istişarelerle sosyal hizmet çalışmalarına ek olarak sosyal sorumluluk ve sosyal yardım konularında da derneğimizin faaliyetlerinin artırılmasına yönelik yöntemler müzakere edildi. Derneğimizin yurtiçi ve yurtdışındaki çok daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşılabilmesi hedefi ile yapılan çalışmalara temsilci ve gönüllülerimiz de fikir ve önerileri ile destek sundular.

 

Beşir Derneği İnsani Yardım Modeli Ele Alındı

 

Beşir Derneği’nin İstanbul Avrupa Yakası 11. Bölge Müdürlükleri kapsamında yer alan şehirlerde yapılan çalışmaların da görüşüldüğü toplantılarda derneğimizin yaptığı hizmetlerin niteliği ve kapsamını geliştirmeye yönelik olarak Beşir Derneği İnsani Yardım Modeli de ele alındı. Genel Başkanımız Fatih Sarıyar’ın bilgilendirme ve tanıtımını yaptığı insani yardım modelimizin daha etkin bir şekilde kullanılabilmesine ilişkin temsilci ve gönüllülerin de fikirleri alınarak, toplantı raporları oluşturuldu.

 

Hizmet Grupları Konusunda Bilgilendirme Yapıldı

 

Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar’ın beraberindeki heyetin 11. Bölge Müdürlüğüne bağlı temsilci ve gönüllüler ile birlikte yaptığı toplantılarda ayrıca derneğimizin Türkiye Afet Mücadele Planı (TAMP) kapsamında olası afet ve acil durumlarda yer alacak hizmet gruplarına ilişkin de bilgilendirmelerde bulunuldu. Arama kurtarma ekipleri ile afetler arama, kurtarma ve tahliye çalışmalarında yer alan derneğimiz beslenme ve psiko-sosyal hizmet grupları ile de afetzedelerin afet sonrasında yaralarını sararak onların toparlanma ve iyileşme becerilerini artırmasına yardımcı olmaya devam ediyor.Bağış Yap

Genel Başkanımız Fatih Sarıyar’ın Bölge Toplantıları Devam Ediyor

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE