Suriye İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Suriye İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Suriye, İslam dünyasının tam anlamıyla kanayan bir yarası haline dönüşmüş durumda. Yıllardan beri devam eden savaş henüz bitmedi ve Müslümanların mağduriyetleri sürüyor. Suriye için bağış hangi kuruma yapılır; 2013 senesinde kurulan ve dünyanın en ücra köşelerindeki inanları dahi unutmayan Beşir Derneği üzerinden destek vermek mümkündür. Bu şekilde acı çekenlerin yaralarını bir nebze de olsa dindirmek kolaydır.

Neden Beşir Derneği Üzerinden Suriye Yardımı Yapılmalı?

Suriye için bağış hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği ile yardım yapmak şu an için en mantıklı yolların içinde öne çıkıyor. Her şeyden önce Suriye içinde bir temsilciliğimizin olduğunu hemen ifade edelim. Yani bölgeye hakimiz. Detaylı saha çalışmalarımız sorunsuz bir biçimde sürekli devam ediyor. İhtiyaç sahiplerinin tespit edilmesi konusunda sıkıntı yok. Bu sayede yapmış olduğunuz bağış tam adrese teslim olarak yerine ulaşmakta. Böylelikle

Suriye'ye Gıda Yardımı ve Market Projesi Nedir?

  • Suriyeliler için gıda yardımı devam ediyor.
  • Hazırlanan koliler sayesinde karınlarını doyurma konusunda hiçbir çıkar gözetmiyoruz.
  • Buna göre özellikle devamlılık prensibi üzerinden hareket etmekteyiz.
  • Bunun yanı sıra bir süre önce hayata geçirmiş olduğumuz market projesi büyük bir ses getirdi.
  • İhtiyaç sahibi olan insanlar, dilediği gıda ürünün bu marketlerden para ödemeden almaktalar.
  • Buna benzer daha birçok farklı projemiz söz konusu.
  • Sizlerin yardımları ve yapacağınız bağışlar sayesinde ayaktayız.
  • Güvenilir bir dernek ile bağışta bulunmak isteyenler bu konuda hemen bizimle çalışmaya başlayabilirler.
  • Çünkü tüm faaliyetlerimiz bir rapor eşliğinde resmi sitemizde yer alıyor.

Suriye İçin Barınma Konusunda Yapılan Yardımlar Neler?

Suriye için bağış hangi kuruma yapılır; derneğimiz üzerinden bağışlarınızı istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Bunun için birden fazla yöntem söz konusu. Barınma Suriyeli kardeşlerimizin en temel sorunları içinde öne çıkıyor. Geçici barınma kampları sayesinde bu problemi ortadan kaldırmaktayız. Böylelikle onlara sıcak bir yuvayı aratmayacak bir yapı sunmaktayız. Özellikle ülkenin kuzeyindeki alan üzerinde briket malzeme kullanarak inşa etmiş olduğumuz evler son derece büyük bir ilgi gördü. Suriyeliler için yapılan evler sayesinde onların konaklama konusunda karşı karşıya kalmış oldukları problem de ortadan kalkmış oldu. Elbette bu hususta halen çalışmalarımız sürmekte. Bundan dolayı her zaman olduğu gibi yapacağınız bağışlara büyük bir ihtiyaç duyuyoruz.

Suriye İçin Eğitim Yardımları Neler?

Eğitim yardımlarımız hız kesmeden devam etmekte. Zor koşullar altında olsa da, çocukların eğitimlerini sürdürmeleri şart. Onlar için başta defter ve kalem olmak üzere birçok değişik kırtasiye ihtiyacını temin etmekteyiz. Siz de buna katkı sağlayabilirsiniz.

Suriyeliler İçin Yardım Etme İşlemi Nasıl Olmalı?

Suriye için bağış hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği sitesinden hemen bunu yapmak mümkün. Bunun birden çok yöntemi söz konusu. Dileyen kişiler hiç zaman kaybetmeden banka havalesi ya da EFT ile hemen para gönderimini sağlayabilirler. Vakıf, Halk Bankası, Ziraat Bankası gibi finans kurumları üzerinden işlemi tamamlamak son derece kolaydır.

Suriyeliler için yardım kampanyası çerçevesinde sitemizden üyelik alın. Daha sonra bağış yapma butonuna bir kere tıklayarak, sizin seçeceğiniz bir miktar üzerinden para göndermeniz de mümkün. Bunun yanı sıra son olarak kısa mesaj sayesinde de insanlara hemen umut olabileceğinizi söyleyelim. Suriye yazarak bunu 4042'ye gönderin. Böylelikle en az 5 TL tutarında bir katkı sağlayın. 10 TL için ise 4032 numaralı hat kullanılır. 20 TL yollamak isteyenler 4012 üzerinden süreci tamamlayarak bağışta bulunabilirler.

Online bağış yapmak için tıklayınBağış Yap

Suriye İçin Bağış Hangi Kuruma Yapılır?

Suriye Genel Bağış

EKLE