Suriye İçin Bağış

Suriye İçin Bağış

Suriye'de çok uzun yıllardan beri devam eden savaşta ne yazık ki henüz bir sona gelinmiş değil. Özellikle ülkenin belli bölgelerinde abluka altında olan insanlar var. Bunlar ne yazık ki en temel ihtiyaçlara dahi erişim konusunda büyük sıkıntılar çekiyorlar. Tevbe suresinin 71.ayetinde dile getirildiği gibi Mümin kadınlar ve erkekler birbirlerinin dostudurlar. Bundan dolayı birbirlerine yardım etmelidirler. Suriye için bağış yapmak isteyenler; Beşir Derneği ile bunu gerçekleştirebilirler.

Beşir Derneği Suriye İçin Neler Yapıyor?

Suriye için bağış yapmak isteyenler; hemen ve hızlı şekilde Beşir Derneği ile iletişim kurabilirler. 9. Yılını tamamlamak üzere olan Suriye iç Savaşı boyunca dernek olarak her daim inanan kardeşlerimizin yanında yer aldık. Onların eğitim, barınma, gıda, sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Savaşın başlamasının hemen ardından milyonlarca kardeşimiz ülkemize göçmek zorunda kaldı. Onların yanında olduk. Kurban bayramlarında vekaleten kesilen kurbanlardan onlara dağıttık ve böylelikle karınlarının doymasına vesile olduk. Bunların tümünü siz değerli bağışçılarımız sayesinde gerçekleştirdik.

Suriye İçin Cep Telefonu ile Bağış Nasıl Yapılır?

Suriye için bağış yapmak son derece kolay ve bunun için cep telefonunu kullanabilirsiniz. Hemen cep telefonunuzun mesaj kısmına giriş yapın. Bunun ardından büyük harflerle Suriye yazın. Daha sonra bunu 4042'ye gönderin. Böylelikle 5 TL'lik bir bağışta bulunmuş olacaksınız. 10 TL bağış için ise aynı mesajı 4032'ye, 20 TL için ise 4012'ye göndermek yeterli olacak. Çok kısa bir zaman dilimi içinde para hesaba geçer. Bunun ardından son derece detaylı bir planlama çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine bu iletilir. Tüm faaliyetlerimizi çok şeffaf bir biçimde site üzerinden yazmamız, akıllarda herhangi bir soru işaretinin ortaya çıkmasının önüne geçmekte. Çünkü tam anlamıyla güvenilir bir derneğiz.

Suriye İçin Site Üzerinden Bağış Nasıl Yapılır?

Suriye için bağış yapmak isteyenler; site üzerinden üyelik aldıktan sonra bunu en kısa zaman dilimi içinde tamamlayabilirler. Sayfada yer alan bağış yap butonu üzerinden bir kere tıklayarak devam edin. Bunun ardından miktarı yazın. Sadece TL değil, aynı zamanda Euro ve dolar da kabul ediliyor. Bağışlarınız bize hemen ulaşır. Son olarak havale seçeneğinin aktif olduğunu hemen ekleyelim. Başta Ziraat Bankası olmak üzere Vakıf, Halk, Kuveyt Türk üzerinden bağışlarınızı en kısa sürede gönderebilirsiniz.

Suriye İçin Barınma Faaliyetleri Neler?

Suriyeliler için en büyük sorunların başında barınma geliyor. Özellikle evleri artık yıkılmış olan kişilerin ne kadar zor şartlar altında yaşamaya çalıştıklarını görüyoruz. Bundan dolayı birkaç farklı proje geliştirdik. Evi olmayan kardeşlerimiz için kamplar inşa ettik. Aynı zamanda özellikle Suriye'nin kuzeyinde, zeytin ağaçlarının yoğun olduğu yerde evler de inşa ettik. Bunların tümünü sizin yardımınızla yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bundan dolayı desteklerini bekliyoruz.

Suriye İçin Sosyal Market Projesi Nedir?

Suriye için bağış yapacak olanların parası son derece hayırlı işler için harcanmakta ve bunların arasında yer alan sosyal market projesi oldukça başarılı. Sınıra yakın bölgeler olan Cerablus, Azez ve İdlip içinde marketler oluşturduk. Özellikle en temel ihtiyaçlar başta olmak üzere birçok gıda maddesi burada yer almakta. İhtiyaç sahipleri buralara gelerek, hiçbir şekilde ücret ödemeden istediği malzemeyi alabiliyor.  Böylelikle bu üç kent içinde yardıma muhtaç olan insanların beklentilerini çok başarılı bir biçimde karşılıyoruz. Bunun yanı sıra Suriyeliler için eğitim yardımlarımız da devam etmekte. Kalem, defter, silgi, kitap gibi temel okul ihtiyaçlarının tarafımızca karşılanması mümkün. Bunun için katkınızı bekliyoruz.

Online bağış yapmak için tıklayınBağış Yap

Suriye İçin Bağış

Suriye Genel Bağış

EKLE