Su Kuyusu İçin Yardım Hangi Kuruma Yapılır?

Su Kuyusu İçin Yardım Hangi Kuruma Yapılır?

Cenab- ı Allah her daim müminlerin birbirleriyle kardeş olduğunu vurgular. Yüce kitabımıza baktığımız aynı zamanda yardımlaşmaya çok büyük bir önem verir. Bunun yanı sıra Türk devlet geleneğine baktığımız zaman en eski tarihlerden Osmanlı Devleti'ne kadar, düşenin dostu olmak her daim bizim dikkat çekici alışkanlıklarımızdan birisi olmuştur. Bu gelenek Cumhuriyet ile beraber devam ediyor. Su kuyusu için yardım hangi kuruma yapılır; deneyimi dernek Beşir'e yapılacak olan yardımlar sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmak son derece kolaydır.

Beşir Derneği Su Kuyusu Projesi Nedir?

Su kuyusu için yardım hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği bu konuda sahip olduğu deneyim ve aynı zamanda sahaya olan hakimiyeti sayesinde her daim beklentileri sonuna kadar karşılamakta. Su yaşam kaynağıdır. Olmaması durumunda hayat durur. Yüce dinimiz her daim temiz olmayı emreder. Bu da ancak su ile mümkündür. Fakat her Müslüman bu konuda şanslı değil. Bazı bölgelerde suyun çok uzakta olması birtakım sorunları beraberinde getirmekte. Bundan dolayı Su kuyusu projeleri ile insanların temel ihtiyacını karşılamak için yola çıkmış durumdayız.

Beşir Derneği Su Kuyusu Projeleri Nerelerde Var?

Su kuyusu için yardım hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği sayfasından bununla ilgili olarak hemen projeye dahil olun. Afrika su kuyusu projeleri ile eski kıtada yaşayan kardeşlerimizi sevindirmek bizim için son derece önemli. Bangladeş, Çad, Etiyopya ve Tanzanya gibi yerlerde bugüne kadar birçok su kuyusu açtık ve açmaya devam ediyoruz. Hemen katılım gösterebilirsiniz. Bunun yanı sıra Afganistan ve daha değişik coğrafyalar için de projelerimiz söz konusu.

Beşir Derneği Su Kuyusu Hemen Açılıyor mu?

Su kuyusu için yardım hangi kuruma yapılır; Beşir Derneği sizin bu konudaki bağışlarınızı bekliyor. Birçok farklı yöntem ile para göndermek çok zor değil. Süre değişmekle beraber en geç 8 aylık bir dönem içinde kuyunun açıldığını hemen söyleyelim. Bunun için yapacağınız bağışlara ihtiyacımız söz konusu. En az 1 TL'lik bir bağış bile mümkün. Bir kuyunun maliyeti ise ortalama 3000 dolar. Hatta bazılarında bu rakam 8000 dolara kadar çıkabilmekte. Dernek olarak kuyunun açılacağı yerde ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları en kısa süre içinde bitirmekteyiz. Bunun yanı sıra bazı bölgelerde çeşme çalışmamız da devam ediyor.

Beşir Derneği Su Kuyusu Projesine Katılım Nasıl?

  • Su kuyusu projesi katılımı son derece kolay bir şekilde kısa mesajla mümkündür. Bunun için SU yazın ev ardından da bunu 4042 numaralı hatta yollayın. Böylelikle 5 TL tutarında bir katkı sağlamış olacaksınız. Bunun yanı sıra hem 10 hem de 20 TL'lik katılım hakkı vardır.
  • Bağışta bulunmak isteyen kişiler için havale yöntemi aktif edilmiştir.
  • Daha farklı bir sistem olarak sitemiz üzerinden de harekete geçebilirsiniz.
  • Bu konuda seçim yapmak size kalmış.

Beşir Derneği İletişim Kurmanızı Bekliyor

Su kuyusu projeleri ile birçok Müslüman'ın en temek ihtiyacını karşılayan derneğimiz özellikle hayır yapmak isteyen insanlar için çok büyük bir şans demek. Uzun senelerin verdiği güven ve deneyimin yanı sıra her daim İslami bakış açısına sahip olmanın vermiş olduğu bir huzur söz konusu. Bundan dolayı adımlarımızı atarken hesaplıyoruz. Bağışçılarımızın bize vermiş olduğu sorumluluk duygusunun sonuna kadar bilincindeyiz. Buna göre yardımlarımızı yapmaktayız. İşte tüm bunlar ve fazlası için hemen bağışlarınızı bizim üzerimizden gerçekleştirebilirsiniz. Tümünün en doğru yerde kullanılacağından her daim emin olun.

Online su kuyusu bağışı yapmak için tıklayınDonate

Su Kuyusu İçin Yardım Hangi Kuruma Yapılır?

Su Kuyusu Projesi

EKLE