Korona Pandemi Bağışı

Korona Pandemi Bağışı

Korona Pandemisi, dünyada adeta hayatı durdurma noktasına gelmiş durumda. Müminler olarak bu süreç içinde işini kaybetmiş ya da zor durumda olan kişilere yardım etmek adeta bizim için bir kural. Korona pandemi bağışı konusunda Beşir Derneği ile çalışmak mümkün. Aracı olan, ihtiyaç sahiplerini iyi bilen ve sahadaki yüzlerce çalışanı sayesinde mazlumlara ulaşan dernek, kurumsal yapısıyla da dikkat çekmekte.

Korona Nedir?

Korona, Covid 19 olarak tanımlanmış. Sars virüs ailesi içinde yer alan bulaşıcı bir hastalıktır. İlk defa Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan bu virüs, çok kısa bir zaman dilimi içinde dünyanın geri kalanına yayılmıştır.  Ağız ve burundan çıkan damlacıkların, başka bir kişinin ağız ve gözü ile temas etmesi sonrasında hastalığın yayıldığı açıklanmıştır. Aynı zamanda el temizliğine dikkat edilmesi ve ellerin yüze değdirilmesi de bir diğer bulaşı yoludur. Türkiye olarak mücadelemiz devam ederken; Beşir Derneği de bu konuda birçok farklı çalışmayı başlatmıştır.

Korona Pandemi Hijyen Paket Bağışı Nedir?

Korona pandemi bağışı çerçevesinde özel bir hijyen paketini ihtiyacı olan ailelere sağlıyoruz. Bu virüs son derece bulaşıcı olmasıyla dikkat çekmekte. Bundan dolayı her daim en iyi önlemleri almak şart. Bu konuda dernek olan birden çok kampanyaya imza atıyoruz. Bunların başında gelen hijyen paketi son derece önemli. Özellikle bulaşmanın önüne geçme konusunda büyük bir avantaj sağlayan tıbbi maske, paket içinde sayısı birden çok olacak şekilde yer almakta. Her dışarı çıkışınızda bunu kullanmayı unutmayın. Elleri dezenfekte etmek için kullanılan özel bir sıvı da söz konusu. Aynı zamanda yine temizlik ve hijyen sağlayan başka malzemeler de hijyen paketi içinde yer almakta.

Korona Pandemi Gıda Yardım Paketi Nedir?

 • Virüse karşı her daim bağışıklık sistemini son derece iyi ve güçlü tutmak lazım.
 • Bunun için hazırlamış olduğumuz özel gıda paketi her daim beklentileri sonuna kadar karşılıyor.
 • Üstelik bunun içeriği son derece kritik günlerden geçmiş olduğumuz şu dönem içinde daha da arttırıldı.
 • Tam 2 ay boyunca her türlü ihtiyacın karşılanmasını sağlayan paketleri ihtiyaç sahibi olan kişilere en kısa süre içinde ulaştırmaktayız.
 • Türkiye olarak bu mücadelemizde sen de yanımızda ol.
 • Devletimizin virüse karşı verdiği savaşta bağış yaparak muhtaç insanların mutlu olmasını çok kısa süre içinde sağlayabilirsin.

Korona Pandemi Bağışı Nasıl Yapılır?

Korona pandemi bağışı şu şekilde yapılıyor;

 • Kısa mesaj ile hemen kampanya katılımı mümkündür.
 • Bunun için en az 5 TL gönderim sağlanabilir. Yardım yazmak ve bunu 4042 numaralı hatta yollamak yeterlidir.
 • 10 TL korona pandemi bağışı için ise aynı işlemleri yapmanız ve ardından da 4032'ye bunu göndermeniz gerekiyor.
 • 4012 numaralı hat ise 20 TL bağış yapmak isteyenler içindir.
 • Son olarak site üzerinden sepete ekleme yoluyla da bağış işlemlerini gerçekleştirmek son derece kolaydır.

Korona Pandemi Mücadelesinde Beşir Derneğinin Rolü Nedir?

Korona pandemi bağışı ile yardıma muhtaç olan ailelerin yüzünü güldürebilirsiniz. Dernek olarak özellikle risk grubunda bulunan yaşlı insanlarımız için hizmetlerimizi arttırmış durumdayız. Onlar evlerindeyken, biz de ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çabalıyoruz. Özellikle yalnız yaşayan, bakacak kimsesi olmayan, bunun yanı sıra kronik rahatsızlığı bulunan kişiler artık yalnız değiller. Hemen bizimle iletişim kurmaları ve taleplerini iletmeleri yeterli olacak. Bu konuda bölge temsilciliklerimiz de gerekli olan adımları atıyor. En azından aşı bulunana kadar önemleri uygulamak şart.

Online bağış için tıklayın