Afrika Sudan’a Yardım Bağışı Destek

Afrika Sudan’a Yardım Bağışı Destek

Sadece gördüklerinizi değil, görmediklerinizi de bilin ve yardım edin demiştir dinimiz. Afrika Sudan’a yardım bağış destek hattı üzerinden, uzak topraklarda bizden habersiz yaşayan aileler ve çocuklara yardımlar götürerek, yıllardır açlık ve susuzluk içerisinde yaşayan kardeşlerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktayız. Kurak topraklarda, ötelenmiş olan müslüman kardeşlerimiz için el ele vererek, birlikte daha mutlu olacağız.

Afrika Sudan Yardım Bağışlarımız Nelerdir?

Afrika Sudan 41 milyondan fazla bir nüfusa sahip, geliri düşük ve yoksuluk oranı yüksek ülkelerden biridir. Bu topraklarda huzur ve tokluk içerisinde yaşayan çok az insan olduğunu bilerek, yardımlarımızı coğrafyanın bu topraklarına da taşımaktayız. Bizler için her zaman yetimlerin ve çocukların mutluluğu önemli, ailelerin huzur içerisinde karınlarını doyurabilmeleri yaşama sevincimizdir. Gelin hep birlikte bu mutluluğa beraber adım atalım diyerek, binlerce bağışçımızın destekleriyle, ailelerimizin gıda ve giyim ihtiyaçlarından, kurban kesim organizasyonu, su ve ilaç ihtiyaçlarına kadar birçok projede yer aldık. Hep birlikte daha güzel bir dünya ve müslüman kardeşlerimizle el ele vererek Afrika Sudan yardım bağışı destekleriniz için kampanyalarımızı başlattık.

Afrika Sudan Gıda Paketi Bağışlarımız Nelerdir?

Afrika Sudan yardım bağışı desteklerinizle, Afrika’da yaşamakta olan ailelerin temel gıda ihtiyaçlarını aylık olarak karşılamaktayız. Bu süreçte insani bir yardım görevi olarak, ailelerin özel ihtiyaçlarına da kulak vererek gerekli gördüğümüz desteği esirgememekte kararlı bir şekilde ilerliyoruz. İslamiyetin verdiği güç ve müslüman kardeşliğinin birlik ve beraberliğiyle bağışlarınızı vekaleten alıp gıda paketi yardımı olarak ailelere götürmekteyiz. Yüzlerinde bir gülümseme ve yaşamlarında bir nokta olmanın güzelliğini Yüce Allah’ın ( c.c) bizlere sunduğu bir nimet olarak görüyor, nasiplerimizi onlarla paylaşarak çoğalıyoruz. Paylaştıkça daha güzel ve daha mutlu olmak için desteklerinizi bekliyoruz.

Sudan Kurban Kesim Organizasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Biz müslümanlara Allah’ın verdiği nimetlerden biri olan kurban ibadeti, birçok dar gelirli aile ve yoksul kardeşlerimiz için helal yiyecek sağlama yoludur. Sizin kurbanlık vekaletinizle, veteriner kontrolleri tamamlanmış ve islamiyet kurallarına göre kesilmiş olan kurbanlığı Afrika Sudan’a yardım bağışı olarak organize edebilmekteyiz. Burada yaşayan müslüman kardeşlerimizle el ele vererek, daha güzel ve kardeşçe bir dünya için ihtiyaç sahibi ailelere nasiplerimizi sunmakta ve birlikte paylaşıyoruz. Dinimizin güzelliklerinden biri olan yardımseverlik ve paylaşma bizlere hem huzurun hem de nimetlerin bereketini sunmaktadır. Bu zor günlerde Afrika Sudan’a yardımlarınızı esirgememenizi diler, birlikte daha çok aileye yardım etmeyi isteriz.

Afrika Sudan’a Ramazan Yardımları Nasıl Yapılmaktadır?

Sudan’da yaşamakta olan binlerce müslüman kardeşimizin Ramazan ayında da bizim yardım ve desteklerimize ihtiyaç duyduklarını bilmekte ve isteğiniz dahilinde Fitrelerinizi de onlarla paylaşmaktayız. Bereketin ve sabrın ayı olan Ramazan ayında güzellik ve huzurla dolu hep birlikte mücadele etmek için desteklerinizi beklemekteyiz. Allah’ın bizlere sunduğu nimetlerle birlikte, Afrika Sudan’da ibadetini yerine getirmekte olan müslüman kardeşlerimize gıda kumanyası ile iftar sofraları kuruyor, temel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Bereketli Ramazan- ı Şerif ile hep birlikte el ele vererek paylaşmaya devam ediyoruz.

Beşir Derneği Afrika Sudan Yadımlarınızla Büyüyor!

Afrika Sudan’da çocukların temel ihtiyaçlarını karşılayamamaları nedeniyle hastalık ve yoksuluk oranı çok büyüktür. Bu çocukların büyümesi, Allah yolunda iyi birer yetişkin olması için gerekli olan bütün temel ihtiyaçların karşılanması için bağışlarınızla birlikte dünyanın bir ucuna giderek, onlara yaşama tutunmaları için nasiplerini gönderiyoruz. Bizler onların mutluluğuyla mutlu oluyor, hayatlarına bir dokunuş yapabilmenin huzurunu taşıyoruz. Sizlerin de desteklerinizle Sudan’da çocuklar büyüyor, aileler gülüyor.

Sizde afrikalı kardeşlerimizin yüzünü güldürmek için online bağış yapabilirsiniz.