Kapat

Gölcük Temsilciliği Minikleri Sevindirdi

Beşir Derneği Gölcük Temsilciliği Ramazan ayı münasebetiyle paylaşım noktasından ihtiyaç sahibi aileler yardım yapmaya devam etti.

         Beşir Derneği Gölcük Temsilciliği yapmış olduğu bağış çalışmaları neticesinde kurmuş oldukları Paylaşım noktası aracılığıyla  50 kadar ihtiyaç sahibi aileye gönüllerinin dilediğince alışveriş yapıyorlar.Ramazan Ayı başlamasıyla birlikte ihtiyaç sahibi ailelere paylaşım noktasından alışveriş yaptırarak onların hayrına vesile olan Beşir Derneği Gölcük Temsilcisi Hüseyin Şişman şunları kaydetti.“2 ay önce Gölcük’te açtığımız paylaşım noktasından şu an itibariyle 50 ihtiyaç sahibi ücretsiz olarak faydalanıyor. Ayda bir kez marketimize gelerek gıda, temizlik ve giyim ihtiyaçlarını buradan karşılayabiliyorlar.  

        Paylaşım noktası olarak tanımladığımız marketlerde para değil ‘dua’ geçiyor. Amacımız derneğimize daha çok hayırseverin bağışta bulunmasını sağlamak ve böylece daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak” diye konuştu.İhtiyaç sahibi vatandaşların gıda, giyim, ayakkabı, kırtasiye, yakacak gibi malzemelerden kendisine gerek olan neyse onu alabiliyor. Her yaş ve bedene uygun kıyafetlerinin yanı sıra temizlik malzemelerinin temin edilebildiği market, hayırseverlerle yoksullar arasında köprü görevi görüyor. Ramazan Bayramı için hazırlanan Bayram paketlerinin içinde çocuklar için her şey var.Marketten ihtiyaçlarını temin eden vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirdiler. Umutsuzlara umut olan  hayır sahiplerinden  Allah razı olsun,Ramazanı şerifleri mübarek olsun'' dedi.Fotoğraf Galerisi