Kapat

Engelleri Ortadan Kaldırmak İçin Çalışıyoruz

Beşir Derneği Adana Temsilciliği Engellier Gününde bedensel engelli A. D. hanımına akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Teslim töreni Adana Valisi Mustafa Büyüğün makamında gerçekleşti. Ailesi ile birlikte sevinçli anlar yaşayan A.D. bağışçımıza ve dernek yetkililerine çok teşekkür etti.

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Merkez Koordinatörü Recep ÖZ ve Adana Temsilciliği Yöneticileri Selman OĞUZ, Ayhan BİNBOĞA-Musa ÖREN Vali Mustafa BÜYÜK’ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Merkez Koordinatörü Recep ÖZ Beşir Derneğinin Dünyadaki ve Türkiye’deki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ülkemizde misafir olarak bulunan Suriye’den ve ıraktan gelen mülteciler için yapılan yardımları anlattı. Beşir Derneği Adana Temsilciliği Yöneticisi Ayhan BİNBOĞA dernek olarak Adana ilinde çalışmaları devam eden hayır çarşısı görevini görecek paylaşım noktası mağazası hakkında Vali BÜYÜK’ü bilgilendirip açılışına davet etti. aynı zamanda 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle Valilik makamında düzenlenen törenle bedensel engelli 65 yaşındaki Ayşe DÖNER’e Beşir derneği tarafından Akülü araç Vali Mustafa BÜYÜK ve Beşir Derneği temsilcileri tarafından teslim edildi.

Vali Büyük ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. yardımlaşmanın dinimizdeki yerine uygun olarak yapılmasının öneminden bahsetti. bir elin verdiğini diğer el görmeyecek diyen bir Yüce dinin mensupları olarak çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi. Valilik makamı olarak Beşir Derneği ile her türlü konuda işbirliği halinde olacaklarını belirtti.


Fotoğraf Galerisi