Kapat

Diyanet İşleri Başkanından Teşekkür

Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı, Ukba Derneği Genel Başkanı Ramis Araz ve Semerkand Vakfı adına yazar Hüseyin Okur, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamında ziyaret etti.

Beşir Derneği’nin faaliyetleri ve Ramazan etkinlikleri hakkında bilgiler alan Başkan Görmez, Beşir Derneği’nin faaliyetlerini takip ettiğini belirtti. Başkan Görmez; Beşir Derneği’nin hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli çalışmalara imza attığını, bu çalışmaların kendi çalışmalarıyla aynı doğrultuda ilerlediğini aynı şekilde Ukba Derneği’nin de yurt dışı faaliyetlerinin çok geniş kapsamlı ve insanlığa yararlı olduğunu dile getirdi. Ayrıca Semerkand Vakfı’nın tüm bu çalışmalarda büyük pay sahibi olduğunu söyleyen Başkan Görmez; “tüm bu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, hizmetlerin devamlı olacağının da bilincindeyim” dedi.

“Diyanet İşleri Başkanlığı birlikteliği sağlıyor”

Beşir Derneği Genel Başkanı Cevdet Şanlı, Başkan Görmez’in ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederken, Diyanet İşleri Başkanlığının birleştirici özelliğini vurguladı. Şanlı; “Diyanet İşleri Başkanlığı birlikteliği sağlamaktadır” dedi.


Fotoğraf Galerisi