Kapat

Bu Markette Para Geçmiyor

Bu Markette Para Geçmiyor

Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği tarafından açılan sosyal markette ihtiyaç sahipleri belirlenen limit karşılığında ücretsiz alışveriş yapabiliyorlar.

Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği tarafından Nevşehir Belediyesi kapalı sebze pazarı içinde oluşturulan sosyal markette tüm ürünler ihtiyaç sahiplerine bedava dağıtılıyor.

Beşir Derneği’nin daha önce tespit ettiği ve yardıma muhtaç olan vatandaşlar büyük marketlerde alışveriş yapar gibi sosyal markete girerek alışveriş yapıyor ve ücret ödemeden marketten çıkıyorlar.

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Düzgün: Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istiyoruz bunun için; Hayırseverlerin “Paranın Geçmedi Markete” yapacağı 30 TL’lik  bir yardım ile bir ailenin evinde bir tabak yemeğin pişmesine vesile olacaktır.

Gönüller yapmaya geldik “sloganıyla yola çıkan derneğimiz Hayır sahibinin, ihtiyaç sahibini görmeden ihtiyaç sahibinin de mahzun ve mahcup edilmeden kendi ihtiyaçlarını kendisinin belirleyerek alış veriş yapar gibi desteklenmesini; hayır yapmak isteyenlere dinimizin emrettiği gibi “Sağ elin verdiğini sol elin bilmediği” bir hayır yapmak isteyenleri aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşmasını bekliyoruz diye konuştu.