Kapat

Biz Büyük Bir Aileyiz

Beşir Derneği 4.Genel İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla İstanbul’da yapıldı Partner kurum ve kuruluşlarında davet edildiği toplantıya ülkemizin dört bir yanından 250’ye yakın temsilci ve gönüllümüz katıldı.

Biz Büyük Bir Aileyiz

Beşir Derneği 4.Genel İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Büyük Bir Katılımla İstanbul’da yapıldı

Partner kurum ve kuruluşlarında davet edildiği toplantıya ülkemizin dört bir yanından 250’ye yakın temsilci ve gönüllümüz katıldı.

3 Nisan 1. Gün programında açılış konuşmasını İcra eden Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet ŞANLI “ Biz büyük ve köklü bir aileyiz, birliğimiz mazlumların ümidi olmuştur.” Ana fikri ile konuşmasını devam eden ŞANLI, katılımcıları tek tek selamlayarak konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra kürsüye sırasıyla TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar DOĞAN,  UKBA Derneği Başkan Yardımcısı İlhan BÖLÜKBAŞI, Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Yakup ALARÇİN bey gelerek konuşmalarını yaptılar.

2014 yılı değerlendirme ve 2015 hedeflerimiz sunumunu Genel Sekreterimiz Fatih SARIYAR icra etti. Verilen aradan sonra “Stratejik Plan” hakkında haziruna bilgi veren Necdet HAYKIR’ın sunumundan sonra kürsüye Dr Şaban KIZILDAĞ “Mazeret Yok” Sunumunu yaptı.

Toplantıya katılım sağlayarak desteklerini sunan, Semerkand Vakfı temsilcileri İlyas ERKAL, Metin YAPICI, Yakup ALARÇİN, Hüseyin KADIOĞLU, Ahmet AKAR, Genç-Kon adına Genel Başkan Ahmet SÖZBİLİR, Genel Sekreter Burak Hüselekoğlu, UKBA Derneğini Temsilen Yön. Kur. Başkan Yrd. İlhan BÖLÜKBAŞI, Genel Sekreter Engin TOKDEMİR, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar DOĞAN, Beşir Derneği Yönetim Kurulu Üyelerimize ve İl Temsilcilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

4 Nisan 2. Gün katılımcılar için tem bir eğitim günü oldu. Fayda Akademi’nin organize eğitim programları katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi. 50 kişilik gruplar halinde eş zamanlı 4 farklı oturum ile gerçekleştirilen eğitimlerin sonunda katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

5 Nisan 3. Gün sosyal etkinlik zamanı olarak planlanmış olup ülkemizin birçok farklı noktasından gelen misafirlerimiz ile birlikte İstanbul tur gezisi yapıldı. 2 günün yorgunluğunu eşsiz boğaz manzarası ile atan misafirler memnuniyetlerini dile getirdiler.

Dolu dolu geçen 3 günlük Türkiye Geneli İstişare ve Değerlendirme toplantısı Beşir Derneği çalışmalarını daha koordineli ve bilinçli yapmak , hizmet kalitemizi artırmak açısından ciddi katkılar sağlamıştır.