Kapat

Beşir Derneği'nden Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Ziyaret

Beşir Derneği Marmara Bölge Müdürü Suat Söğüt ve Bursa/Nilüfer İl temsilcisi Muttalip Varol, Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Erkut Öneş'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye ve dünyada "Gönüller Yapmaya Geldik" parolasıyla, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik, gıda, temizlik, yakacak, sağlık ve giyim yardımları yapan Beşir Derneği, yapılan bu faaliyetlerin bilgisini daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla, kamu ve özel sektör kuruluşlarını ziyaret ediyor, bu ziyaretler sonucunda yapılabilecek ortak projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuyor.


Bu kapsamda yaptığı ziyaretlere bir yenisini ekleyen Beşir Derneği, Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş'i makamında ziyaret etti. Beşir Derneği'ni ve düzenlediği insani yardım organizasyonlarını yakından takip ettiklerini belirten Öneş, yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve Beşir Derneği'ne her zaman kapılarının açık olduğunu ifade etti.


Beşir Derneği, güçlü gönüllü ağı ve hayırsever bağışçılarının destekleriyle, kendisine yetemeyen, desteğe ihtiyacı olan mahzun ve mahcup gönüllerin yanında olmaya devam edecek..