Kapat

Beşir Derneği Tekirdağ Temsilciliği Açıldı

Beşir Derneği Tekirdağ Temsilciliği’nin yeni hizmet ofisi geniş bir katılımla açıldı. Açılışa Tekirdağ Temsilcisi Harun Taştekin ev sahipliği yaparken Beşir Derneği 9. Merkez Sorumlusu Ömer Bostan ve birçok mülki amir de katıldı.

Yurt içinde 242 temsilcilikle yurt dışında 55 ülkede faaliyet gösteren Beşir Derneği temsilcilik zincirlerine bir yenisini daha Tekirdağ’da ekledi. Tekirdağ temsilciliğinin yeni hizmet ofisinin açılışına Beşir Derneği 9.Merkez Sorumlusu Ömer Bostan’ın yanı sıra Tekirdağ Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu, Semerkand Vakfı Tekirdağ İl Başkanı Saffet Akıncıl, İl Müftüsü Mahmut Gürlen, İl Dernekler Md. Şevki Ülker, İl Emniyet Md. Bilgi İşlem Şube Md. Hüseyin Balantekin, İl Emniyet Md. Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Fahrettin İlker ve Kamu Hastaneleri Gn. Sekreteri Yakup Çağ da katıldı.

Açılışta konuşan Ömer Bostan, “Şu anda derneğimiz 55 ülkede faaliyet gösteren, Türkiye’ de 81 ilde 242 noktada temsilciliği bulunan Kamu Yararına çalışan bir dernektir. Derneğimiz sosyal manada, ihtiyaç sahipleri istekleri doğrultusunda hareket ediyor. Nerede mahzun ve mahçup gönül var ise orada onunla olmak amacıyla çıktığımız bu hizmet yolunda hareket eden bir derneğimiz temsilcilik ağına bir yenisini Tekirdağ’da ekledi” dedi.

Beşir Derneği Tekirdağ Temsilcisi Harun Taştekin ise, ‘’Derneğimizin genel merkezi İstanbul’ dadır. Tekirdağ’da da temsilciliğimizin yeni hizmet ofisini açıyoruz. Biz, Tekirdağ’ da tabela derneği değiliz. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle her konuda faaliyet gösteren bir dernek olduğumuz tüm halkımız tarafından bilinmektedir. Soma’da, Suriye’de, Somali’de, Arakan’da nerede ihtiyaç sahibi insanlar varsa Beşir Derneği onlarladır” dedi.