Kapat

Beşir Derneği Gümüşhane Temsilciliği Ofis Açılışı ve İnsani Yardım Tır Gönderimi Gerçekleştirildi.

Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ve Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Beşir Derneği Gümüşhane Temsilcilik Ofis açılışını ve hazırlanan insani yardım tırının da dualar ile gönderilme merasimine katıldılar.

“Kamu Yararına Çalışır” dernek statüsünde yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak insani yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, yaptığı bu faaliyetleri daha etkin ve nitelikli yürütebilme adına Türkiye'nin pek çok ilinde Temsilcilik Ofisi açmaya devam ediyor.


Bu kapsamda Gümüşhane Temsilciliği'ni faaliyete sokan Beşir Derneği, güçlü gönüllüğü ağı ve organizasyonel yapısıyla yardım ağını geliştirmeye devam ediyor. Çeşitli temaslar nedeniyle Karadeniz bölgesinde bulunan Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar'ın bizzat katıldığı merasime, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ve Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen de katıldı.


Yapılan törenin ardından Kilis ve Reyhanlı'da bulunan aşevi ve fırınlarımız için hazırlanan insani yardım tırı, dualar ile uğurlandı. Yine tır gönderimi için yapılan merasime de Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar ile birlikte katılan Vali Taşbilek ve Belediye Başkanı Çimen, Beşir Derneği'nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve ülkemizin Beşir Derneği gibi bir "Kamu Yararına" çalışan derneğe sahip olduğu için duydukları mutlulukları ifade ettiler.


Beşir Derneği hayırsever bağışçıları ve gönüllülerinden aldığı destekler ile faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.