Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği Çorum Temsilciliği ve Paylaşım Noktası Açıldı

Beşir Derneği, hizmet halkalarının bir diğerini Çorum’da açtı. Çorum Temsilciliğinin yanında “Paylaşım Noktası”nı da hizmete açan dernek, yardım anlayışını “nerede bir mahzun ve mahcup gönül varsa, orada ve onlarla olmak amacındayız” diyerek özetliyor.

Açılış törenine, Beşir Derneği Genel Sekreteri Fatih Sarıyar, 5.Merkez Sorumlusu Ahmet Doğan ve diğer davetliler katıldı.

Beşir Derneği Çorum Temsilcisi Murat Beşikçioğlu’nun ev sahipliği yaptı açılışa halkın ilgisi büyük oldu.

 “Hizmeti nimet biliyoruz”

Beşir Derneği Genel Sekreteri Fatih Sarıyar tüm katılımcılara teşekkür ederken, Uluslar arası alanda kamu yararına hizmet eden Beşir Derneği’nin faaliyetlerinin devam edeceğini belirtti.

Protokol konuşmalarından sonra açılışı yapılan temsilcilik ve paylaşım noktasını gezen davetliler, Çorum Temsilcisi Murat Beşikçioğlu’ndan bilgiler aldı.

Paylaşım Noktası’nda ücretsiz alışveriş

Beşir Derneği’nin en önemli projelerinden biri olan “Paylaşım Noktası” projesiyle ihtiyaç sahipleri için ücretsiz alışveriş imkanı sağlıyor. Paylaşım Noktalarında gıdadan elbiseye, temizlik ürünlerinden mutfak ihtiyaçlarına kadar geniş bir alanda yardım yapılıyor. Derneğin başvurular neticesinde belirlediği ailelere aylık kartlar verip Paylaşım Noktaları’ndan ihtiyaçları oranınca ücretsiz alışveriş yapabilmeleri de sağlanıyor.


Fotoğraf Galerisi