Kapat

Arnavutluk

Arnavutluk Yardımları

Gönül coğrafyamızın müstesna bir köşesi de Arnavutluk’tur.

Beşir Derneği bağışçılarından aldığı destekle Arnavutluk’ta yaşayan ihtiyaç sahibi aileler, yetimler ve çocuklar içinde insani yardım çalışmaları yapmaktadır.

Arnavutluk Gıda Yardımları

Beşir Derneği; İhtiyaç sahibi ailelerin aylık temel gıda ihtiyaçlarının karşılanması için yürüttüğümüz yardım çalışmaları kapsamında Arnavutluk’ta gıda kumanyası dağıtımları yapılmaktadır.

Arnavutluk Kurban Kesim Organizasyonları

Beşir Derneğine bağışladığınız kurban hisselerinizle düzenlediğimiz vekâleten kurban kesim organizasyonları dâhilinde Arnavutluk’ta da düzenli olarak bağış kurban kesiyor ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyoruz.

Arnavutluk Ramazan Yardımları

Rahmet Ayı Ramazan-ı Şerif-in bereketini yeryüzündeki kardeşlerimizi ile paylaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yaptığınız bağışlarınızla Arnavutluk’ta gıda Kumanyası, bayramlık kıyafet alıyor, iftar sofraları kuruyoruz. Fitrelerinizi gerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Arnavutluk Afet Yardımları

Beşir Derneği acil afet durumlarında dünyanın her yerinde yaraların sarılması ve temel ihtiyaçların karşılanması için çalışmalar yapmaktadır.

2015 Yılında 2 gün süren yağışlardan sonra Arnavutluk’ta meydana gelen sel felaketinden sonra Beşir Derneği ekipleri bölgeye giderek yardım çalışmalarına başladı.

Gıda, temizlik malzemesi gibi temel insani ihtiyaçlar afetzedelere dağıtıldı.

Arnavutluk Faaliyet Haberleri
Fotoğraf ve video galerisi