Kapat

Antalya'da Yakacak Yardımı Yapıldı.

Beşir Derneği Akdeniz Bölge Müdürlüğü, il temsilciliklerinden, Antalya Muratpaşa Temsilciliği yakacak yardımlarına devam etmektedir.

Hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz dünyanın her yerinde insanlara hizmet etmeyi kendisine görev edinen Beşir Derneği yardım çalışmalarına devam ediyor. Beşir Derneği ihtiyaç sahibi ailelerin öncelikli olarak gıda, giyim, zaruri ev eşyası gibi temel ihtiyaçları karşılarken ayrıca havaların soğuması ile birlikte yakıt, soba, kışlık kıyafet yardımları ile hizmet alanını genişletiyor.


Bu kapsamda Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yakacak yardımları gerçekleştiren Beşir Derneği, gönüllüleri aracılığıyla bu yardımları ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar ulaştırdı. Yapılan yardımlar hakkında bilgi veren Beşir Derneği Antalya/Muratpaşa temsilcilisi Durcan Hoşafcı: " İyilik için çıktığımız yolda binlerce ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedefliyoruz. Havaların soğuması ile birlikte bizler; kışın temel ihtiyaçlar arasında yer alan yakıt, soba, kışlık kıyafet yardımlarımız ile ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.


Yapılan yardımlardan dolayı çok mutlu gözüken ihtiyaç sahipleri, bu hayra vesile olan Beşir Derneği'ne ve hayırsever bağışçılarına teşekkürlerini ifade ettiler.