Kapat

Adana Yüreğir'de Şubat Ayı Yardımları Devam Ediyor.

Beşir Derneği, Adana'nın Yüreğir ilçesindeki ihtiyaç sahibi ailelere kendi siparişlerinden oluşan aylık yardım paketlerini teslim etti.

Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek hayırsever bağışçılarının desteğiyle tüm Türkiye’de ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi yardımlarda bulunan Beşir Derneği, geliştirdiği yardım modeliyle yüzler güldürmeye devam ediyor.

Bu yardım modelinde ihtiyaç sahipleri, ihtiyaç duydukları ürünleri temsilcilikler aracılığıyla tanımlanan puan miktarınca sipariş ediyor ve siparişler, Beşir’ler tarafından kendilerine teslim ediliyor. Bu yöntemle evde mercimeği bulunan ihtiyaç sahibine yeniden mercimek götürülmesinin önüne geçmek suretiyle kaynak tasarrufu sağlanıyor. Böylece dağıtım yapmak yerine nitelikli  yardım yapılmış oluyor.

Bu kapsamda  periyodik yardımlar hız kesmeden devam ediyor. Beşir Derneği Yüreğir Temsilciliği tarafından hazırlanan paketler ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. İhtiyaç sahipleri yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getirerek Beşir gönüllülerine teşekkürlerini iletti.