Zaten bir hesabınız var mı ?

Aşağıdaki formda üyeliğinize ait herhangi bir bilgiyi girerek yeniden şifre talep edebilirsiniz. Şifreniz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.

Henüz bir hesabınız yoksa ?

Bağış Türü Tutar Adet Toplam #
Sepet Toplamı : 0.00 TRY
İşleminize giriş yaparak devam ederseniz, bağışlarınızı takip edebilir, bağış işlemi yaparken girmeniz gereken bilgilerin otomatik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

Üyeliğiniz varsa veya

İhtiyaç Sahibi Başvuru Formundasınız
İhtiyaç Sahibi Başvuru Formundasınız
Afet Destek Başvuru Formu
Afet Destek Başvuru Formu İçin Tıklayın
Değerli Başvuru Sahibi,

Yabancı uyruklu misafirlerimize, devletimizin sağlamış olduğu birçok sosyal hak bulunmaktadır. Bu haklardan faydalanmak için size en yakın Göç İdaresi Müdürlükleri,Valilikler, Kaymakamlıklar, Belediyeler ve Türk Kızılayı şubeleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.Derneğimiz tarafından yabancı uyruklu misafirlerimize şimdilik bireysel yardım yapılmamaktadır.Bireysel yardım talepleriniz için bahsi geçen kurumlara başvurmanız rica olunur.Daha sonraki dönemlerde yardım çalışmalarına başlanıldığı takdirde sizlere bilgi vermemiz için lütfen ad, soyadı ve iletişim bilgilerinizi yazınız.

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Merhaba Sayın Müracaatçımız

Sosyal devlet anlayışımız kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yürütmüş olduğu Sosyal Yardım Programlarından ülkemizdeki ihtiyaç sahipleri faydalanmaktadır. Yardımlarımızın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştığına emin olmak ve aynı zamanda müracaatçılarımızın Sosyal Hakları gereği devletimizin imkânlarından faydalanmalarını öncelikli buluyoruz.

Bu anlayış kapsamında E-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Sosyal yardım başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Aşağıda Derneğimizin Yardım Müracaat Formunda istenilen bilgileri ve evrakları doldurup başvuruyu tamamladıktan sonra sizlere gelen SMS içerisinde yer alan link üzerinden 30 gün içerisinde Sosyal Yardım Başvuru Sonucu yüklemeniz gerekmektedir.Yükledikten sonra 3 gün içerisinde yardım sonucunuz SMS ile tarafınıza olumlu yada olumsuz olarak bildirilecektir.
İkamet Bilgileri ;
İkamet Ettiğiniz İl
İkamet Ettiğiniz İlçe
İkamet Ettiğiniz Mahalle
Adres