Zaten bir hesabınız var mı ?

Aşağıdaki formda üyeliğinize ait herhangi bir bilgiyi girerek yeniden şifre talep edebilirsiniz. Şifreniz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.

Henüz bir hesabınız yoksa ?

Henüz üyeliğiniz yoksa ?

Bağış Türü Tutar Adet Toplam #
Sepet Toplamı : 0.00 TRY
İşleminize giriş yaparak devam ederseniz, bağışlarınızı takip edebilir, bağış işlemi yaparken girmeniz gereken bilgilerin otomatik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

Üyeliğiniz varsa veya

Yardım Başvurusu

Başvuru sırasında 1798. sıradasınız.Dosyanızın işleme alınması takribi olarak 45 gün ile 90 gün arasındadır.

Başvurmadan Önce ;

Temsilcilerimiz başvuruları yerinde inceleme yapmak için başvuru sırasına göre değerlendirir. Başvuru sonrasında sizden istenen evraklar ve doldurduğunuz bilgiler kontrol edilerek dosya aktif edilerek ilgili bölgedeki temsilciliğimize aktarılır. Evraklarınız ve bilgileriniz güncel ve geçerli değilse dosyanız otomatik olarak reddedilir. Red işlemi sonrası tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılır. Evraklarınız ve bilgileriniz güncel ve eksiksizse dosyanız aktif edilir ve bölgedeki temsilcimize aktarılır.

Bu aşamadan sonra bölgedeki temsilciliğimiz sizi arayarak müsait zamanda yerinde inceleme yapmak adına size bilgi verir. İnceleme işlemi sonrasında temsilcimiz ilgili başvuru üzerinde bilgileri doldurur ve Genel Merkez e gönderir

Beşir Derneği Sosyal Birimler Komisyonu başvuru evraklarınızı, sosyal incelemenizi ve kanaatleri değerlendirir ve dosyanızı onaylar veya reddeder.

Her iki dosya sonu işleminde de size sms ile bilgilendirme yapılır. Başvurunuz onaylanırsa yardım işlemi için bölgedeki temsilciliğimiz sizinle yine iletişime geçecektir.


Başvuru sırasında 1798. sıradasınız.Dosyanızın işleme alınması takribi olarak 45 gün ile 90 gün arasındadır.


Başvuruya Devam Etmek İstiyor musunuz ?