Kapat

Şanlıurfa Eyvan Temsilciliğimiz Adak Kurban Bağışı ve Kumanya Dağıtımı

Beşir Derneği yurtiçi destek çalışmalarımız temsilciliklerimiz ve gönüllülerimizin yoğun çabası ile sürmeye devam ediyor. Bağışçılarımızın adak kurban bağışı ve kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri emanetlerini ulaştırdığımız son faaliyetimizde Şanlıurfa Eyvandaki ihtiyaç sahibi aileleri mutlu ettik. Beşir Derneği olarak yurtiçindeki ihtiyaç sahibi ailelere bağışlarınızı ulaştırmaya devam ediyoruz. Eyvan Temsilciliğimiz aracılığıyla Şanlıurfa’daki ihtiyaç sahibi aile ve kimseler için gerçekleştirdiğimiz son çalışmalarımızda ihtiyaç sahibi ailelere adak kurban bağışlarını paylar şeklinde ulaştırdık. Adak kurban bağışı dışında ailelere kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımı da yaparak yurdumuzun mahzun gönüllerinin yüzlerini ve sofralarını şenlendirdik.

Beşir Derneği yurtiçi destek çalışmalarımız temsilciliklerimiz ve gönüllülerimizin yoğun çabası ile sürmeye devam ediyor. Bağışçılarımızın adak kurban bağışı ve kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri emanetlerini ulaştırdığımız son faaliyetimizde Şanlıurfa Eyvandaki ihtiyaç sahibi aileleri mutlu ettik.

Beşir Derneği olarak yurtiçindeki ihtiyaç sahibi ailelere bağışlarınızı ulaştırmaya devam ediyoruz. Eyvan Temsilciliğimiz aracılığıyla Şanlıurfa’daki ihtiyaç sahibi aile ve kimseler için gerçekleştirdiğimiz son çalışmalarımızda ihtiyaç sahibi ailelere adak kurban bağışlarını paylar şeklinde ulaştırdık. Adak kurban bağışı dışında ailelere kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımı da yaparak yurdumuzun mahzun gönüllerinin yüzlerini ve sofralarını şenlendirdik.

Adak Kurban Bağışlarınızı Ulaştırıyoruz

Beşir Derneği bağışçılarımızın adak kurban bağışlarını yurtiçi ve yurtdışında yaptığı çalışmalarla ihtiyaç sahibi kimselere paylar halinde ulaştırmaya devam ediyor. Adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarımız kapsamında tarafımıza ulaştırılan bağışları ihtiyaç sahipleri ile buluşturduğumuz faaliyetlerimiz ile hem yurtiçi hem de yurtdışındaki mahzun yüreklere destekleriniz iletiyoruz. Derneğimizin olarak Eyvan Temsilciliği aracılığıyla Şanlıurfa’da tamamlanan faaliyetlerde ihtiyaç sahibi ailelere adak kurban payları dağıtımı sağlandı.

Yurtiçi Kumanya ve Temel İhtiyaç Malzemeleri Desteği

Beşir Derneği Eyvan Temsilciliğimizin Şanlıurfa’daki faaliyetleri kapsamında götürdüğümüz adak kurban payları dışında ihtiyaç sahibi ailelere kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımı da yapıldı. Yurtiçi kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri destek çalışmalarımız bünyesinde gerçekleşen dağıtım çalışmalarımız sayesinde ihtiyaç sahibi onlarca ailenin birçok gıda ihtiyacı giderilmiş olundu. Beşir Derneği’nin kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri destek faaliyetleri sürmeye devam edecek.

Online Adak Kurban Bağışı Yapın

Sizler de Beşir Derneği aracılığıyla adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırabilirsiniz. Adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı vermek için Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış seçeneğinden kurban bağış türünüzü seçerek bağış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bağışınızı EFT veya havale yollarıyla bizlere ulaştırmak isteyen bağışçılarımız ise Beşir Derneği IBAN adreslerine açıklama kısmına  isim, soyisim, kurban türü ve cep telefonu numaralarını yazarak bağışlarını ulaştırabilirler


Fotoğraf Galerisi