Kapat

İyilik Bu Kez Kilis’te Karar Kıldı

‘İyilik her yerde’ diyerek her yere iyilik götürmeye gayret eden Beşir Derneği, bu kez iyilik halkasına zihinsel engellileri dâhil etti.

‘İyilik her yerde’ diyerek her yere iyilik götürmeye gayret eden Beşir Derneği, bu kez iyilik halkasına zihinsel engellileri dâhil etti. Beşir Derneği Kilis Temsilciliği’nin organize ettiği piknikte, gönüllere iyilik tohumları ekildi.


Zihinsel engelli öğrencilerin öğretmenleriyle birlikte katıldığı piknik organizasyonunda, Beşir yetkilileri ve gönüllüleri de yer aldı. Zihinsel engelli öğrencilerle gün boyu ilgilenip keyifli dakikalar geçiren gönüllüler, hayata geçirmiş oldukları bu iyilik hareketiyle yıl boyunca yoğun çabalar sarf eden öğretmenlerin yükünü bir nebze olsun hafifletmiş oldu.


Söğütlüçeşme Piknik Alanı’nda gerçekleşen piknik organizasyonuna yaklaşık yüz kişi katıldı ve yılsonu tatili, iyiliklerle başlamış oldu.


İyilik sancağını başta Türkiye olmak üzere dünyanın her yerinde dalgalandırmayı hedefleyen ve ‘iyiliğin zamanı, zemini, mekânı, meskeni yoktur’ düşüncesinden hareketle her fırsatta iyilikte bulunmak, iyiliğe vesile olmak ve bu düsturla gönüller yapmak için yola çıkan Beşir Derneği, faaliyetlerini Ramazan’da da artırarak devam ettirecek.


Fotoğraf Galerisi