Kapat

Derince'de Ocak Ayı Yardımları Başladı.

Beşir Derneği, Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi onlarca aileye kendi gereksinimleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan yardım paketlerini ulaştırdı.

Gıda, giyim, yakacak, sağlık, eğitim gibi pek çok alanda Türkiye’nin her ilinde çeşitli ayni yardımlarda bulunan Beşir Derneği, yurtdışında da insani yardımlarda bulunarak her geçen gün iyilik halkasını genişletiyor. Alan el ile veren elin birbirini bilmediği, sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir yardım ahlakını, vakıf medeniyetinin torunları olarak her yardım kaleminde hayata geçirmeye gayret eden derneğimiz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Bu kapsamda Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi onlarca aileye kendi gereksinimleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan yardım paketlerini ulaştıran Beşir Derneği, hayra vesile olmaya devam ediyor. Yapılan yardımlar nedeniyle çok mutlu gözüken ihtiyaç sahibi aileler, Beşir Derneği'ne ve hayırsever bağışçılarına teşekkürlerini ifade ettiler.    


Beşir Derneği, Türkiye ve gönül coğrafyamızın her bir noktasını arşınlayarak mazlumların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.