Kapat

Beşir Derneği Manisa da Protokol Ziyareti Yaptı

Beşir Derneği 4. Merkez Sorumlusu Osman AYAZ ve Manisa Temsilcimiz Mustafa AKDOĞAN, Manisa Valisi Erdoğan BEKTAŞ’ı makamında ziyaret etti. Beşir Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi veren heyet

Beşir Derneği Manisa da Protokol Ziyareti Yaptı

Beşir Derneği  4. Merkez Sorumlusu Osman AYAZ  ve Manisa Temsilcimiz Mustafa AKDOĞAN,  Manisa Valisi Erdoğan BEKTAŞ’ı  makamında ziyaret etti. Beşir Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi veren heyet , ayrıca  köy okullarında ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim yardımı yapmaya hazırlandıklarını belirtti.  Vali BEKTAŞ, Beşir Derneğinin çalışmalarının özellikle köylere yoğunlaşması gerektiğini söyleyerek çalışmalardan dolayı Beşir derneği heyetine teşekkür etti.

Heyet daha sonra Manisa Belediye Başkanı Dr. Mehmet ÇERÇİ’yi makamında ziyaret etti. Faaliyetlerimizi dinleyen Belediye başkanı ÇERİ, bu tür çalışmalara katkı için her türlü yardıma hazır olduklarını ve heyetin ziyaretimizden memnuniyetini ifade etti.

Beşir Derneği heyeti  Kızılay Manisa Şube Başkanı Cengiz YURDABEKÇİ’yi de ziyaret ederek kan bağış kampanyaları hakkımda bilgi alışverişinde bulunuldu.


Fotoğraf Galerisi