Kapat

Beşir Derneği Büyükçekmece Temsilciliği'nden Kurban 2017 Çalışması

Beşir Derneği Büyükçekmece Temsilciliği, Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla beraber çalışmalarını hızlandırdı.

Beşir Derneği Büyükçekmece Temsilciliği, Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla beraber çalışmalarını hızlandırdı. 


Beşir Derneği Büyükçekmece Temsilciliği gönüllüleri, derneğimizin 2017 Kurban Bağış Organizasyonu broşürlerini halkımız ile buluşturmaya başladı. 


Çalışmalarını meydanlarda ve işlek caddelerde sürdüren gönüllülerimiz, dağıttığı broşürler ile kurban bağışı, online kurban bağışı, telefon ile kurban bağışı konularında halka bilgi verdiler. Ayrıca gönüllülerimiz, Beşir Derneği'nin "Bir Kap, Bir Kalp" kampanyasına katılarak 10 haneye yemek servisi yapan ilçenin tanınmış bir restoranını ziyaret etti. Restoran yetkililerine müşterilerine dağıtılmak üzere 1500 adet broşür bırakıldı.


Beşir Derneği Büyükçekmece Temsilciliği Başkanı Uğur Binbay, "Beşir Derneği olarak Türkiye dahil tüm dünyada ihtiyaca muhtaç insanlara insani yardımı kendimize bir görev belirledik. Bugün olduğu gibi dernek gönüllülerimiz bu görev uğruna, gönüller yapmak için büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyor." dedi.


Binbay, "Bağışçılarımızın yaptığı vacip kurbanı, akika, şükür kurbanı gibi bağışlarını başta Türkiye'de, Balkanlar'da, Asya'da, Afrika'da, Orta Doğu'da kesip, payların dağıtımını sağlıyoruz. Vatandaşlarımızdan gönül rahatlığıyla Beşir Derneği'nden kurban bağışı yapmalarını bekliyoruz. Beşir Derneği'ne kurban bağışı yapmak isteyen vatandaşlarımız, internetten www.kurbanbagisla.com sayfamızdan online kurban bağışı yapabilir. Çağrı merkezimiz 0216 375 4042'yi arayarak bağışlarını müşteri temsilcilerimizle gerçekleştirebilir. Ayrıca bağışçılarımız www.besir.org.tr sayfasından banka hesap numaralarımızı öğrenip bankalara giderek de Beşir Derneği için kurban bağışı yapabilirler." diye konuştu.