Kapat

Beşir Derneği Bu Bayram Çocukları Sevindirecek

Beşir Derneği, Kurban Bayramı'nda Sakarya'daki yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi 5-12 yaş aracı bin çocuğu giydirecek.

Beşir Derneği, Kurban Bayramı'nda Sakarya'daki yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi 5-12 yaş aracı bin çocuğu giydirecek.

 

Beşir Derneği Sakarya İl Başkanı Latif Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşir Derneği'nin her bayram, çocukları sevindirmek için çalıştıklarını ifade etti.

 

Bunun için her bayram, yetim, öksüz, ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysi aldıklarını dile getiren Demir, şunları kaydetti:

 

"Bu bayram da bin çocuğumuzu giydireceğiz. Çocuklara kıyafetleri şenlik ortamında dağıtılacak. Ayrıca çocuklarımıza hediyelerimiz olacak. İhtiyaç sahibi, yetim ve öksüz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan ve bizim portföyümüzde bulunan çocuklarımıza kıyafet dağıtacağız."

 

Demir, çocuklara bayramlık giysilerinin dağıtımı için 22 Ağustos'ta mağaza açacaklarını ve bu mağazanın 3 gün süreyle çocukları sevindireceğini belirterek, "5-12 yaş arası çocuklarımızı giydireceğiz. Bizim bir sloganımız var, 'Paranın geçmediği tek mağaza.' İhtiyaç sahibi çocuklarımızı gelecek salı günü mağazamıza bekliyoruz." dedi.


Bu Kurban Bayramı'nda çocukların yanı sıra ailelerini de sevindirmek istediklerini söyleyen Demir, "Beşir Derneği olarak, "Kurban Yakınlaşmaktır" sloganıyla başlattığımız bu seneki kurban bağış organizasyonunda hayırsever vatandaşlarımızı, temsilciliklerimize veya standlarımıza bekliyoruz. İnternet üzerinden online kurban bağış yapmak isteyenler olursa da www.kurbanbagisla.com adresine girip Beşir Derneği vesilesiyle daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilir." dedi.


Fotoğraf Galerisi