Kapat

Sakarya'dan Yardım Konvoyu Dualarla Uğurlandı

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği, Bayır Bucak Türkmenleri ve İhtiyaç sahiplerine yönelik toplanan insani yardım malzemesini Kilis'deki Lojistik Depoya gönderdi.

    Kurulduğu günden beri mahzun ve mahcup gönüllerin müjdeleyicisi ve onların hamisi olarak hiçbir ayırım yapmadan paylaşmayı erdem haline getirmiş, kardeşliğe destek olmak, hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz dünyanın her yerinde din, dil ve ırk gözetmeksizin insanlara hizmeti gaye edinen, 245 noktada temsilciliği bulunan ,Kamu Yararına Çalışan İnsani Yardım Derneği Beşir Derneği çalışmalarına hız kesmeden Sakarya'da bir yenisini ekledi.
   Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği Bayır Bucak Türkmenleri ve İhtiyaç sahiplerine yönelik toplanan 90 ton un,2 ton şeker ve 750 kg mayadan oluşan insani yardım malzemesi, Kilis Lojistik Deposuna gönderildi.
   Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi Fuat KAZOVA yaptığı açıklamada;hayır sahibi insanlarımızın,hayırlarına vesile bu insani yardımları uğurlamaya katılan siz değerli misafirlere teşekkürü bir borç biliriz. Faaliyetlerimiz inşallah sizlerin sayesinde katlanarak devam edecektir diyen KAZOVA sözlerine şu şekilde devam etti.
   Beşir Derneği’mizin Bayır Bucak Türkmenleri ve Mültecilerine yönelik kampanyasına destek veren, Sakarya Semerkand Vakfı Başkanlığına, Sakarya Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği TÜMSİAD’a, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı SATSO’ya, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanlığına, Sakarya Çevre Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ÇEKSOY’a, Avusturalya Semerkand Vakfı gönüllülerine ve Değerli Sakarya Halkına teşekkür ediyoruz. 
Beşir Derneği Sakarya Temsilciliğimiz bundan sonra yapacağı tüm yardım faaliyetlerinde tüm halkımızı ve kamu ve kuruluşlarının yardımlarını bekleriz diyen KAZOVA sözlerini şu şekilde sonlandırdı.Bayır Bucak Türkmenleri ve ihtiyaç sahiplerine yönelik İnsani yardım tırları uğurlama töreninde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum dedi.


Fotoğraf Galerisi

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5094 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(232): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and tumkeyw li...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5094