Kapat

Beşir Derneği

Sakarya'da Muhabbet Gecesi

Sakarya Kapalı Spor Salonunda Ser Organizasyon ve Semerkand Vakfı’nın organizasyonuyla gerçekleşen Muhabbet Gecesi, büyük ilgi gördü. 10.000 kişinin katıldığı organizasyona Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı’nın yanı sıra Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi Fatih Balçık ve heyeti de katıldı.

Muhabbet Gecesi; Ser Organizasyon, Çeksoy Derneği, Muhabbet Platformu'nun katkıları ve Muhabbet Peteklerinin destekleriyle Sakarya'da gerçekleşti. Programda Dursun Ali Erzincanlı naat-ı şerifleriyle sevenleriyle bir araya geldi. Sunuculuğunu Mikail Şimşek'in yaptığı gecede, Bayram Büyükoruç ve Servet Tekin sevilen ilahileri ile sahne aldı. Çizimini Ömer Faruk Elmas'ın yaptığı ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği "Semerkand'dan Anadolu'ya" adlı "Kum Sanatı" gösterisi oldu.

Beşir Derneği standını ziyaret eden katılımcılar, derneğin faaliyetleri ve yardım kampanyaları hakkında bilgiler aldılar.


Fotoğraf Galerisi

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setFetchMode() on boolean in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php:5054 Stack trace: #0 /home/gencbesir/besir.org.tr/detay.php(225): cmsManagement->IcerikListe(4, ' order by id de...', NULL, ' and tumkeyw li...') #1 /home/gencbesir/besir.org.tr/404.php(107): require('/home/gencbesir...') #2 {main} thrown in /home/gencbesir/besir.org.tr/cms/inc/_functions.php on line 5054